İSTANBUL KAHVE FESTİVALİ, KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA BAŞLADI.

İSTANBUL KAHVE FESTİVALİ, KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA BAŞLADI.

Kahve tutkunlarının heyecanla beklediği 'İstanbul Coffee Festival' 21-24 eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park'ta başladı. Fellas sağlıklı atıştırmalıklar olarak, biz de yüzlerce kahve ile ilgili markayla birlikte festival alanında yerimizi aldık.

Özellikle üçüncü dalga kahve akımının önde gelen markalarını ve bu akıma bağlı yaşam kültürünü tek çatı altında toplayan festivalde, önemli kahve dükkanları, çekirdek kahveciler, kahve makinesi üreticileri, kahve yanı lezzetleri, sağlıklı atıştırmalıklar ve tasarım ürünleri ziyaretçilerle buluşuyor.

Festival kapsamında tadımlar, eğitimler, workshop ve seminerler, evde demleme teknikleri, konserler ve canlı sanat performansları yer alıyor. Fellas ailesi olarak ta 22 Eylül Cuma günü saat 16:00-17:00 seansında Murat Bür ile sağlıklı yaşam üzerine söyleşimiz var.

“Kahvenin Yaşam Döngüsü” mottosu ile düzenlenen festivalde Fellas olarak biz de konsepte en uygun olan Fellas Espresso Bar ürünümüzle dikkat çektik. Doğal içeriği ve taze çekilmiş espresso kokusu ve lezzeti, ziyaretçilerden tam not aldı.

Kahveyle az da olsa ilginiz varsa, festivali ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Standımızda 4 gün boyunca sizi bekliyor olacağız.

 

Etiketler: etkinlik
Eylül 22, 2017
Listeye dön
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.