Fellas Granola 3'lü - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 3 Adet
Fellas Granola 3'lü - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 3 Adet
Fellas Granola 3'lü - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 3 Adet

Fellas Granola 3'lü - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 3 Adet

Discount Rate : %4 Discount
Price : $10.01(Vat included)
Discounted : $9.60(Vat included)

Hindistan Cevizli Fellas Yüksek Protein Bar, şimdi granola lezzetiyle aynı pakette! Kahvaltısına ve ara öğünlerine granola ile birlikte yüksek proteini de eklemek isteyenler için Fellas Hindistan Cevizli Protein Granola tüm besleyiciliğiyle hazır!

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Yüksek Protein, Yüksek Lif, Katkısız ve Koruyucusuz.

İçerir

Yulaf Ezmesi

Protein Bar Parçacıkları

Hindistan Cevizi Cipsi

Kakao Kitlesi

Elma Suyu Konsantresi

Hurma Suyu

Sızma Zeytinyağı

Fındık

Badem

İçermez

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 gr %RA*
Enerji (kj/kcal) 1697/406 20
Yağ (g) 12,1 17
Doymuş Yağ (g) 4,7 24
Karbonhidrat (g) 49,2 19
Şeker (g) 12,9 14
Lif (g) 19,2 77
Protein (g) 15,5 31
Tuz (g) 0,06 1

 

 

 

Fellas Granola - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr, özel içeriklerin özel şekilde oranlanması ile formüle edilmiş eşsiz bir üründür. 

Birbirinden lezzetli seçenekler ile sizlere sunmuş olduğumuz Fellas Granolaları kullanarak birbirinden lezzetli öğünler hazırlayabilir ve bu lezzete hayran olabilirsiniz. Siz de protein oranı yüksek, lezzetli Fellas çeşitleri için ürünlerimizi ziyaret edin, lezzeti tek tıkla edinin!

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr Özellikleri Nedir?

Son yıllarda çok daha popülerleşen, tutkunlarının vazgeçemediği granolaların içinde temel prensipte; yulaf, kuru yemiş ve kuru meyve bulunur.  Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr içerisinde de Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Hindistan Cevizi Cipsi, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Fındık bulunmaktadır.

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeker. Özellikle de günün ilk öğününde tercih edilerek sayısız faydası ile sizleri saran Fellas granola güne başlamak en iyi yoldur!

Güne Güzel Bir Başlangıç 

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr, düşük karbonhidrat, protein ve lif barındırmaktadır. Bununla birlikte sağlıklı yağlar açısından da zengin bir besin kaynağıdır. 

Leziz bir granola ilave şeker ve/veya tatlandırıcı içermemelidir. Bununla birlikte tüketilecek ürünün kalori düzeyini kontrol etmek koşulu ile gün içerisinde afiyetle tüketebileceğiniz ürünlerdir. Katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir granola isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi Granola Fellas’ı ise bulacağınız yeri biliyorsunuz!

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr Yulaf Ezmesi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı, Elma Suyu Konsantresi gibi öne çıkan tatlara sahiptir.  Siz de lezzetli ve yüksek proteinli granolalarımızı tüketerek, egzersiz sonrası hızlı kas iyileşmesini destekleyebilir ve vücudunuz için yararlı birçok maddeyi edinmiş olursunuz. 

Lezzete Odaklan!

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 Gr ürününü sabah kahvaltılarında kullanarak güne oldukça besleyici bir öğün ile başlayabilirsiniz. Lezzetli ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeken bu ürünümüz özellikle de günün ilk öğününde tercih edilerek sayısız faydası ile sizleri sarar. Unutmayın: Fellas granola güne başlamak için en iyi yoldur!

Similar Items
Detay Form
We Care
Your Comments
We wonder what you think about Fellas,
please share your comments and suggestions with us.
Ürün detay paylaş
Çerez Kullanımı

We use cookies to serve you better.
You can access detailed information on our Privacy and Security Policy page.