Granola 3'lü - Klasik 300g x 3 Adet
Granola 3'lü - Klasik 300g x 3 Adet
Granola 3'lü - Klasik 300g x 3 Adet

Granola 3'lü - Klasik 300g x 3 Adet

Discount Rate : %5 Discount
Price : $8.34(Vat included)
Discounted : $7.95(Vat included)

Granola, sağlıklı lezzetler uzmanı Fellas farkıyla şimdi şeker ilavesiz, vegan ve çok besleyici. Protein ve yüksek lif kaynağı Fellas Klasik Granola, ister sütle, ister yoğurtla isterseniz sade haliyle kahvaltı ve ara öğünlerinizde sizinle.

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Katkısız ve Koruyucusuz, Vegan, Yüksek Lif ve Düşük Kalori.

İçerir

 

 

 

Yulaf Ezmesi

 

 

 

 

Elma Suyu Konsantresi

 

 

 

 

Hurma Suyu

 

 

 

 

Sızma Zeytinyağı

 

 

 

İçermez

 

 

 

Tatlandırıcı

 

 

 

 

İlave Şeker

 

 

 

 

Trans Yağlar

 

 

 

 

Katkı ve Koruyucular

 

 

 

 

 

 

Besin Değerleri

 

  100 gr %RA*
Enerji (kj/kcal) 1775/425 21
Yağ (g) 10,1 14
Doymuş Yağ (g) 1,9 10
Karbonhidrat (g) 66,3 26
Şeker (g) 17,3 19
Lif (g) 9,4 38
Protein (g) 12,4 25
Tuz (g) 0 0

 

Fellas Granola - Klasik 300 gr

 

Fellas Granola Klasik, özel içeriklerin özel şekilde oranlanması ile formüle edilmiş eşsiz bir üründür. Birbirinden lezzetli seçenekler ile sizlere sunmuş olduğumuz Fellas Granolaları kullanarak birbirinden lezzetli öğünler hazırlayabilir ve bu lezzete hayran olabilirsiniz. Siz de protein oranı yüksek, lezzetli Fellas çeşitleri için ürünlerimizi ziyaret edin, lezzeti tek tıkla edinin!

Tercihinizi Klasik granoladan yana kullanıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Fellas Granola Klasik Nedir?

 

Giderek yaygınlaşan ve popülerleşen, tutkunlarının vazgeçemediği granolaların içinde temel prensipte; yulaf, kuru yemiş ve kuru meyve bulunur. Klasik Granola Fellas, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeker. Özellikle de günün ilk öğününde tercih edilerek sayısız faydası ile sizleri saran granola güne başlamak en iyi yoldur!

Fellas Granola Klasik, düşük karbonhidrat, protein ve lif barındırmaktadır. Bununla birlikte sağlıklı yağlar açısından da zengin bir besin kaynağıdır. 

Neden Güne Granola Yiyeyerek Başlamalısınız?

 

Leziz bir granola ilave şeker ve/veya tatlandırıcı içermemelidir. Bununla birlikte tüketilecek ürünün kalori düzeyini kontrol etmek koşulu ile gün içerisinde afiyetle tüketebileceğiniz ürünlerdir. Katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir granola isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi Granola Fellas’ı ise bulacağınız yeri biliyorsunuz!

Fellas Granola Klasik, Yulaf Ezmesi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı, Elma Suyu Konsantresi gibi içeriğe sahiptir.

Klasik Damak Tadına Sahip Olanlar için: Her Güne Bir Kase Klasik Granola 

 

Fellas Granola Klasil 300 Gr, düşük karbonhidrat, protein ve lif barındırmaktadır. Bununla birlikte zengin bir besin kaynağıdır.  Sağlıklı, katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir granola isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi Granola Fellas’tır.

Fellas Granola Klasik 300 Gr Yulaf Ezmesi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı, Elma Suyu Konsantresi gibi öne çıkan tatlara sahiptir.  Siz de lezzetli ve yüksek proteinli granolalarımızı tüketerek, egzersiz sonrası hızlı kas iyileşmesini destekleyebilir ve vücudunuz için yararlı birçok maddeyi edinmiş olursunuz. 

Birbirinden lezzetli seçenekler ile sizlere sunmuş olduğumuz Fellas Granolaları kullanarak birbirinden lezzetli öğünler hazırlayabilir ve bu lezzete hayran olabilirsiniz. Siz de protein oranı yüksek, lezzetli ve sağlıklı Fellas çeşitleri için ürünlerimizi ziyaret edin, damak zevkinize en uygun olarak seçtiğiniz ürün ile lezzeti tek tıkla edinin!

Similar Items
Detay Form
We Care
Your Comments
We wonder what you think about Fellas,
please share your comments and suggestions with us.
Ürün detay paylaş
Çerez Kullanımı

We use cookies to serve you better.
You can access detailed information on our Privacy and Security Policy page.