Fellas Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (2 Çeşit - Muzlu&Çilekli)
Fellas Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (2 Çeşit - Muzlu&Çilekli)
Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (2 Çeşit - Muzlu&Çilekli)

Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (2 Çeşit - Muzlu&Çilekli)

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Çocuklar için Sağlıklı Atıştırmalık. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz. D Vitamini, Kalsiyum ve Demir Minerali bakımından zengin.  

2 Çeşit Bar (6' şar Adet)

 

Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (2 Çeşit - Muzlu&Çilekli)

  • Fellas Kids Meyve Bar & Çilekli ve Kakaolu 28 gr x 6 Adet
  • Fellas Kids Meyve Bar - Muzlu ve Kakaolu 28 gr x 6 Adet

 

Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (2 Çeşit – Muzlu & Çilekli)2 Çeşit Bar (6' şar Adet)

Sizlere çocuklarınızın tatlı ihtiyacını keyifle karşılamanız için %100 doğal, şeker ilavesiz ve sağlıklı atıştırmalık önerilerimiz var. Atıştırmalık Kids Meyve Bar Muzlu ve Kakaolu & Kids Meyve Bar Çilekli ve Kakaolu.

 Fellas Kids Meyve barları, çocuklar için özel olarak üretilmiş olmakla birlikte glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. D vitamini, kalsiyum ve demir minerali bakımından zengin olan, besleyici özelliği ile dikkati çeken Fellas Kids Barlar, miniklerin en sevdiği tatları bir araya getirmiş ve sizlere sunmuştur. Siz de çocuğunuz için hem çilekli hem muzlu Fellas Kids Meyve Bar alın, lezzetin keyfine ortak olun!

Kids Meyve Var Karma Kutu Özellikleri Nelerdir?

Kokusu ile çocuklarınızı mest eden, tadı ile size harika hissettiren, karşı konulamaz güç kakaoyla Fellas’ın muhteşem içerikleri ve muz bir araya geldi ve ortaya harika bir lezzet patlaması çıktı: Muzlu ve Kakaolu Kids Meyve Bar! 

Siz de bu lezzeti deneyimledikten sonra çocuklarınız için başka atıştırmalık istemeyeceksiniz!

Kids Meyve Bar Muzlu ve Kakaolu, sağlıklı, katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak! En iyi Kids Meyve barı Fellas, düşük kalorili ve besleyici olması ile çok sevilerek tüketilmektedir. 

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz, D Vitamini, Kalsiyum ve Demir Minerali bakımından zengin, Kids Meyve Bar Çilekli Kakaolu’ya miniklerimiz bayılıyor! Çilek ve kakaonun muhteşem uyumu ile besleyici içeriği ile sizlere sunulan Fellas kids çilekli kakaolu meyve barını siz de çok seveceksiniz.

Her Güne Bir Fellas

Siz Fellas’ın lezzeti ile sarıp sarmalanırken minikleriniz de bu lezzete ortak olmasın mı? Çocukların çok severek tükettiği Fellas Kids Meyve bar, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmekte ve çocuklarına sağlıksız atıştırmalık vermek istemeyen ebeveynlere bir alternatif oluşturmaktadır.  

Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen Kids Meyve bar kakaolu ve muzlu ana prensibi çocuklar için sağlıklı atıştırmalık olmaktır. 

Şimdi çocuklarınız için özel olarak hazırlanan Kids Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet’i sepetinize ekleyin, çocuklarınız için her gün bir lezzet fırsatını yakalayın.

Benzer Ürünler
Detay Form
Yorumlarınızı
Önemsiyoruz... 
Hakkımızda düşündüklerinizi
merak ediyoruz, 
lütfen görüş ve önerilerinizi
bizimle paylaşın.
Ürün detay paylaş
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.