Protein Barlar Hediye Paketi

559,95 TL
474,95 TL
% 15 İndirim
Kısa Açıklama :

Fellas'ı 1 numaralı Protein Bar markası yapan eşsiz barların hepsi bu Hediye Paketinde! Yüksek Proteinli, Glutensiz, Şeker İlavesiz, Yüksek Lif Kaynağı, Katkısız ve Koruyucusuz.

İster kendini şımart ister sevdiklerine hediye et. 15 adet Yüksek Proteinli, enerji dolu barlar ile sağlıklı beslenmenin keyfine var.

Fellas Protein Barlar Hediye Paketi

Fellas Yüksek Protein Bar - Muz 50g x 1
Fellas Yüksek Protein Bar - Çilek 50g x1
Fellas Yüksek Protein Bar - Portakal 50g x1
Fellas Yüksek Protein Bar - Sade 50g x1
Fellas Yüksek Protein Bar - Hindistan Cevizi ve Kakao 45g x 1
Fellas Yüksek Protein Bar - Yer Fıstığı ve Kakao 45g x 1
Fellas Yüksek Protein Bar - Badem ve Kakao 45g x 1
Fellas Vegan Protein Bar - Yer Fıstığı Ezmesi 40g x 1
Fellas Vegan Protein Bar - Kakao ve  Yer Fıstığı 40g x 1
Fellas Vegan Protein Bar - Muz ve Kakao 40g x 1
Fellas Vegan Protein Bar - Çilek ve Kakao 40g x 1
Fellas Protein Bar - Duble Kakao 32g x 1
Fellas Protein Bar - Fındık ve Kakao 32g x 1
Fellas Protein Bar - Vanilya ve Kakao 32g x 1
Fellas Protein Bar - Yer Fıstığı ve Kakao 32g x 1


Fellas Protein Barlar Hediye Paketi

Sağlıklı ve doğal içerikli ürünlere talebin arttığı günümüzde, Fellas Ailesi olarak temiz ürün içeriklerimiz ve asla ödün vermediğimiz kalitemiz sayesinde Türkiye'de en çok tercih edilen Protein Bar markasıyız. Size eşsiz bir deneyim sağlayan bu barların hepsi bir pakette: hepsini deneyip favorini bulabilir veya ayırt edemediğin bu lezzetleri bir arada deneyimleyebilirsin. Fellas Protein Barlar Hediye Paketini sağlıklı beslenmesini desteklediğin veya teşvik etmek istediğin arkadaşlarına gönderebilirsin.

Fellas Protein Barlar Hediye Paketi Özellikleri Nelerdir?

Fellas Protein Barlar Hediye Paketi 15 adet yüksek proteinli ve lezzetli Protein Barlardan oluşur. 4 adet Yüksek Protein 50 g, 3 adet Yüksek Protein Bar 35 g, 4 adet Vegan Protein Bar 40 g ve 4 adet Protein Bar 32 g çeşidi bulunmaktadır. Bu içeriklerden Vegan Protein Bar 40 g çeşitleri bitkisel protein bazlı iken, diğer çeşitlerin protein kaynağını whey proteini (peynialtı suyu proteini) oluşturmaktadır. Bu eşsiz paket her çeşidiyle yüksek protein, yüksek lif ve lezzet şöleni sunar. Türkiye’nin 1 numaralı Protein Bar markası Fellas'tan lezzete ve enerjiye doyuracak 15 bar bir arada! 

Protein Barlar kullanım alanı fazlasıyla geniş, fonksiyonel bir beslenme kaynağıdır. Vücudumuzda yağsız kas kütlesini artırma, kan şekerini dengede tutma, bağırsak ve sindirim sistemini destekleme gibi birçok işlevi vardır. Fellas’la protein ihtiyacını karşılarken lezzetli atıştır, kaliteli beslen. Hepsi Yüksek Proteinli, Glutensiz, Şeker İlavesiz, Yüksek Lif Kaynağı, Katkısız ve Koruyucusuz. Protein Bar Ailesinin hepsini içeren enfes paket sayesinde ister kendini şımart ister arkadaşlarını. Sağlıklı ve Doğal beslenmek istediğin her anda Fellas seninle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.