Hakkımızda

2015 yılında “Sağlıklı beslenmek isteyen herkes için nitelikli ve lezzetli ürünler üretmek” hedefiyle üretime başladık. Türkiye’nin ilk süper gıdalarla zenginleştirilmiş fonksiyonel atıştırmalık bar ürün ailesini üreterek bu alanda yepyeni bir çağı başlattık. Bugün, Fellas markalı ürünlerimiz 30.000’den fazla satış noktasında tüketiciler ile buluşuyor.

Sağlıklı yiyeceklerin de lezzetli olabileceğini kanıtlayarak, bütün paydaş ve iş birliklerimiz ile sağlıklı gıda sektörünün sürdürülebilir büyümesine destek veriyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

Girişimcilik

Müşteri odaklılık

Operasyonel
mükemmeliyet

Güvenilirlik ve
şeffaflık

Yeni koşullara
adaptasyon

Takım ruhu

Sürdürülebilirlik

Kalite

Kalite, Sağlık, Yenilik ve Lezzet ana önceliklerimizi oluşturmaktadır. Gıda ürünleri ve üretim süreçlerinin uluslararası gıda standartlarına uygun olarak güvenilirliğini ve kalitesini belgeleyen IFS (International Food Standard) sertifikamız ile hem yerli hem uluslararası müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz.

Hikayemiz

2015 yılından bugüne, sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen herkese hitap eden ürün portföyümüz;

Yüksek Protein Barlar

Profesyonellerin ve düzenli spor yapan herkesin protein ihtiyacını karşılayacak, birbirinden besleyici Yüksek Protein Barları ürettik. Hepsi yüksek proteinli, %100 doğal, glutensiz ve şeker ilavesiz.

Protein Barlar

Atıştırmalık veya öğün ihtiyacınızı karşılamak için sağlıklı ve besleyici bir alternatif arıyorsanız, Fellas Protein Barlar tam size göre. Her çeşidinde ayrı lezzet, her birinde protein ve sağlıklı atıştırma keyfi var.

Kids Meyve Barlar

Atıştırmayı seven minikler ve çocukları için en sağlıklısını arayan ebeveynler için Fellas Kids Meyve Barları ürettik. Doğal meyveli, protein deposu ve en önemlisi %100 doğal ve şeker ilavesiz.

Meyve Barlar

Meyvelerin en doğal halini ve lezzetini hiçbir katkı maddesi kullanmadan paketledik. Fellas Meyve Barlar ile vegan, yüksek lifli ve düşük kalorili leziz bir ara öğün alternatifi yarattık.

Vitamin Meyve Barlar

Türkiye’nin ilk Vitamin & Meyve Bar ailesini üreterek bu alanda bir ilki başardık. Bağışıklık sistemini destekleyen Vitamin & Meyve Barlar tüm Fellas’lar gibi şeker ilavesiz, glutensiz, katkısız ve koruyucusuz.

Protein Tozu

Sporcu beslenmesinin vazgeçilmezi protein tozunu çikolata tadıyla harmanladık. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde yüksek protein ihtiyacı duyan herkes için Fellas Whey Proteini pratik paketlerle tüketicilerimize sunuyoruz.

Granola

Türkiye’nin ilk protein granolasını üreterek besin değeri ve lezzet konusunda granolaya sınıf atlattık. Fellas Protein Bar parçacıklı çeşitleri ve klasik granolalar ile sağlığı, yüksek proteini ve yüksek lifi granola paketlerimize taşıdık.

Filtre Kahve

Fellas sağlıklı atıştırmalıklar keyfinizi taçlandırmak için Filtre Kahvelerimizi portföyümüze ekledik. Fellas yorumu ile %100 Arabica çekirdeklerinin, standartları yükselten kendine has tadım notalarına bayılacaksınız.

Fıstık Ezmesi

Protein ve lif deposu olan bol parçacıklı fıstıkların en doğal ve en lezzetli halini Fellas kalitesi ile buluşturduk. Sürülebilir kıvamdaki ezmelerimizi kaşıklamaya doyamayacaksınız.

Müsli

İnce öğütülmüş ve iri taneli glutensiz yulafımız ile kuruyemiş ve kuru meyveleri en ideal oranlarda harmanladık. Fellas Glutensiz Müsli ile güne keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ürettiğimiz her üründe bizim için ilk önce SAĞLIK gelmektedir. Fellas adını taşıyan her ürünümüzde, en kaliteli, en lezzetli ve en önemlisi katkısız ve koruyucusuz doğal bileşenler kullanıyoruz.

Tüketicilerimizin memnuniyetlerini dikkate alarak, öneri ve taleplerine karşılık arıyoruz. Sağlıklı atıştırmak ve nitelikli beslenmek isteyen herkes için yepyeni ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.