HİKAYEMİZ

2015 yılında, yoluna başladığı ilk günden beri aynı heyecanı ve yenilikçi bakış açısını koruyan Fellas Gıda, Türkiye’nin ilk süper gıdalarla zenginleştirilmiş fonksiyonel atıştırmalık bar ürün ailesini üreterek bulunduğu sektöre yepyeni bir soluk getirdi.

Fellas Bar Red Bridge
Fellas Bar Red Bridge

Attığı her adımda “sağlık” olgusunu en ön planda tutan Fellas Gıda, geliştirdiği ve yeni ortaya çıkardığı her ürün için doğal içerikler oluşturuyor. Sağlığa faydalı ve destekleyici ürünleri ile herkesin hayatına lezzet katıyor. Profesyonel sporcudan ev hanımına, çocuktan yaşlıya çok geniş bir kitleye ürünlerini sunan Fellas Gıda, içinde gerçek meyve bulunan, kalsiyum ve protein zengini ürünleriyle sağlıklı yaşamı lezzetle destekliyor.

“Ürün geliştirme” odaklı hareket eden ve sektördeki yenilikleri her an takip ederek kendini sürekli olarak yenileyen Fellas Gıda, yeni ürün grupları ile her an yeniliklere imza atıyor. Hedeflerine ulaşmak için inovatif bakış açısını her an canlı tutan Fellas Gıda, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu ve emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Fellas Bar Red Bridge
Fellas Bar Red Bridge

Türkiye'nin ilk Vitamin & Meyve Bar'ını tüketicilerimizle buluşturduk.
Türkiye'de bir ilk olan yeni Vitamin ve Meyve Bar'lar çok lezzetli olmasının yanı sıra içindeki C vitamini, Çinko ve Propolis ile bağışıklık sisteminizi destekliyor. Portakal & Zencefil, Turna Yemişi & Kabak çeekirdeği, Elma & Tarçın olmak üzere tüm çeşitler inovatif ve eşsiz lezzette. Her zaman olduğu gibi yeni ürünlerimiz de %100 doğal, şeker ilavesiz, glutensiz, katkısız ve koruyucusuz

Önde gelen zincir marketlerde yerini alan ve şu an 4000’den fazla satış noktasında bulunan Fellas markalı ürünler; en kaliteli malzemelerden üretilmiş, %100 doğal, katkısız, koruyucusuz, glütensiz ve şeker ilavesiz çeşitleriyle tüketicinin güveni ve beğenisini kazandı.

Fellas BarRed Bridge
Fellas Bar

Fellas Gıda, atacağı her yeni adımda tüketicilerinin yorum ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hareket ederken, sağlıklı ve lezzetli ürün portföyünü daha da zenginleştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.