HAKKIMIZDA

2015 yılında “Sağlıklı beslenmek isteyen herkes için nitelikli ve lezzetli ürünler üretmek” hedefiyle üretime başladık. Türkiye’nin ilk süper gıdalarla zenginleştirilmiş fonksiyonel atıştırmalık bar ürün ailesini üreterek bu alanda yepyeni bir çağı başlattık. Bugün, Fellas markalı ürünlerimiz 30.000’den fazla satış noktasında tüketiciler ile buluşuyor.

DEĞERLERİMİZ

Kalite, Sağlık, Yenilik ve Lezzet ana değerlerimizi oluşturmaktadır. Gıda ürünleri ve üretim süreçlerinin uluslararası gıda standartlarına uygun olarak güvenliğini ve kalitesini belgeleyen IFS (International Food Standard) sertifikamız ile hem yerli hem uluslararası müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz.

HİKAYEMİZ

2015 yılından bugüne, sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen herkese hitap eden ürün portföyümüz;

Yüksek Protein Barlar
Profesyonellerin ve düzenli spor yapan herkesin protein ihtiyacını karşılayacak birbirinden besleyici Yüksek Protein Barları ürettik. Hepsi yüksek proteinli, %100 doğal, glütensiz ve şeker ilavesiz.

Fellas Bar Red Bridge
Fellas Bar Red Bridge

Kids Meyve Barlar
Atıştırmayı seven minikler ve çocukları için en sağlıklısını arayan ebeveynler için Fellas Kids Meyve Barları ürettik. Doğal meyveli, protein deposu, en önemlisi ise %100 doğal ve şeker ilavesiz.

Protein Barlar
Atıştırma vakti gelince sağlıklı ve besleyici bir alternatif arayan herkes için Fellas Protein Barlar. Her çeşidinde ayrı lezzet, her birinde protein ve sağlıklı atıştırma keyfi var.

Fellas Bar Red Bridge
Fellas Bar Red Bridge

Vitamin Meyve Barlar
Türkiye’nin ilk Vitamin & Meyve Bar ailesini üreterek bu alanda bir ilki başardık. Bağışıklık sistemini destekleyen Vitamin & Meyve Barlar tüm Fellas’lar gibi şeker ilavesiz, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz.

Meyve Barlar
Doğal meyvelerin sağlığını ve lezzetini paketledik. Fellas Meyve Barlar ile vegan, yüksek lifli ve düşük kalorili leziz bir ara öğün alternatifi yarattık.

Fellas BarRed Bridge
Fellas Bar Red Bridge

Protein Tozu
Sporcu beslenmesinin vazgeçilmezi protein tozunu çikolata tadıyla harmanladık. Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde yüksek protein ihtiyacı duyan herkes için Fellas Whey’i pratik paketlerle satışa sunduk. Ürettiğimiz her üründe sağlık bizim için en önde gelmektedir… Fellas adını taşıyan her ürünümüzde, en kaliteli, en lezzetli ve en önemlisi katkısız ve koruyucusuz doğal bileşenler kullanıyoruz. Sağlıklı atıştırmak ve nitelikli beslenmek isteyen herkes için yepyeni ürünler geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Granola
Türkiye’nin ilk protein granolasını üreterek besin değeri ve lezzet konusunda granolaya sınıf atlattık. Fellas Protein Bar parçacıklı çeşitleri ve klasik granolalar ile sağlığı, yüksek proteini ve yüksek lifi granola paketlerimize taşıdık.

Fellas Bar
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.