ADET
$3.25 KDV Dahil
$5.01 KDV Dahil
ADET
$3.25 KDV Dahil
$5.01 KDV Dahil
ADET
$4.36 KDV Dahil
$6.12 KDV Dahil
ADET
$10.18 KDV Dahil
$16.13 KDV Dahil
ADET
$9.63 KDV Dahil
$15.02 KDV Dahil
ADET
$9.63 KDV Dahil
$15.02 KDV Dahil
ADET
$11.60 KDV Dahil
$18.35 KDV Dahil
ADET
$1.84 KDV Dahil
$2.22 KDV Dahil
1
EN ÇOK SATANLAR

Filtre Kahve

Dünya çapında en sık tüketilen popüler içecekler arasındaki filtre kahve yoğun aromaya sahip en özel seçeneklerdendir. Günün her anında keyifli bir şekilde tüketebileceğiniz hazır filtre kahve çeşitleri farklı demleme ekipmanlarıyla da hazırlanabilir. French press filtre kahve demleme yönteminin yanı sıra farklı yöntemler deneyerek damak zevkinize hitap edebilecek seçenekleri de belirleyebilirsiniz.


Filtre Kahve Çeşitleri Nelerdir?

Aromalı filtre kahve çeşitleri ilginizi çekiyorsa özel ekipmanlarla kahvenizi günün her anında hazır hale getirebilirsiniz. Etiyopya kahvesi ve Kolombiya kahvesi gibi sık sık tercih edilen çeşitlerin yanı sıra Colombia kahve türlerini de deneyimleyebilirsiniz. Pratik bir şekilde içime hazır hal getirebileceğiniz filtre kahveleri isteseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. 

Öğütülmüş kahve türleri dünyanın farklı ülkelerinde yetişen kahve çekirdeklerinden oluşur. Böylelikle değişik tadım profilleri de ortaya çıkar. Yumuşak içimli filtre kahve çeşitlerini bulabileceğiniz gibi aynı zamanda sert içim filtre kahve türlerini de bulabilmeniz mümkündür. Yetiştiği bölgenin coğrafi şartlarına, işleme ve kavurma yöntemlerine göre birbirlerinden ayrılan özel kahveler, fincandaki karakteristik tadı en iyi şekilde alabilmenizi sağlar.


Kolombiya ve Etiyopya Filtre Kahveleri 

Kolombiya filtre kahve ve Etiyopya filtre kahve çeşitleri de kahve tutkunları tarafından en çok ilgi görenler arasındadır. Filtre kahvelerin sertlik derecelerini belirleyen temel unsurlar arasında farklı detaylar vardır. Gövde asidite gibi kriterler keyifli bir şekilde kahvenizi içebilmeniz için değerlendirebileceğiniz ayrıntılar arasındadır. En güzel filtre kahve çeşitlerini belirleyerek sizler de kahve deneyiminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. 

Poşet filtre kahve çeşitleri özellikle pratik bir şekilde kahve hazırlamak isteyenlerin tercih ettikleri arasındadır. Fakat lezzetli bir kahve hazırlayabilmek için kahvelerin öğütülme boyutlarına ve su kalitesine de dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz özel filtre kahve çeşitleri ve özellikleri demleme ekipmanlarınıza uyumlu olmalıdır. 


Sert ve Yumuşak İçimli Filtre Kahve Çeşitleri

Sade filtre kahve çeşitlerinin yanı sıra farklı aromalara sahip olan ürünleri de deneyimleyebilirsiniz. En kaliteli filtre kahve seçenekleri sayesinde damak zevkinize uyum sağlayabilecek özel alternatiflere sahip olabilirsiniz. Filtre kahvelerin sizin için biraz sert olduğunu düşünüyorsanız yumuşak içim filtre kahve seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Böylelikle lezzetli bir şekilde tüketebileceğiniz en özel kahvelere sahip olabilirsiniz. Her biri farklı damak zevkine hitap etmeyi başaran özel Fellas Foods filtre kahveleri pratik şekilde içime hazır hale getirebilirsiniz.

Son derece basit ve pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz filtre kahveler yoğun tempolu etkinlikler için enerjinizi destekler. Farklı demleme yöntemlerinin mevcut olması istenilen her yerde rahatça kahvenizi hazırlayabilmenizi mümkün hale getirir. Pratik filtre kahve tarifleri değişik içeriklerle zenginleştirebilir. Böylelikle farklı içecek tariflerinde de filtre kahveler tüketilebilir. 


Filtre Kahve Fiyatları Nelerdir?

Sizler de filtre kahve satın al özelliğinden yararlanarak birbirinden özel filtre kahvelere erişebilirsiniz. Filtre kahve fiyatları seçeceğiniz ürünün gramajı ve ürün içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Filtre kahve fiyat incelemesi yaptıktan sonra ihtiyaçlarınıza ve damak zevkinize uyum sağlayabilecek seçeneklere sahip olabilirsiniz. Filtre kahve al özelliği ile ürünlere erişebilirsiniz. 

Filtre kahvelerinizi en lezzetli şekilde hazırlayabilmek için öğütme boyutlarının yanı sıra temiz içme suyu kullanmanız da önemlidir. Kahve çekirdeklerinin sahip olduğu özel aromaları tatmak için bu tür ufak tefek ayrıntılara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Lezzetli filtre kahveler hazırlayabilmek için kahve miktarını da kendi zevkinize göre belirleyebilirsiniz. 

Fellas Foods filtre kahveleri özenle toplanan kahve çekirdeklerinin en iyi şekilde sizlere sunulmuş halidir. Taze ve özel aromalı olan filtre kahveler içerisinde farklı notalara ve gövdeye sahip olan alternatifler bulabilirsiniz. Demleme yönteminize ve damak zevkinize göre seçebileceğiniz kahvelerle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Manuel Instagram
FELLASINSTAGRAM
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.