Meyve Bar.jpg (213 KB)

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

Fellas Meyve Bar 

Fellas Meyve Bar; sağlıklı içeriği ve sevilen lezzetiyle sizlere ideal besin değerleri sunuyor. Vegan beslenme şekline uygun olan ürün %100 doğal, şeker ilavesiz, glutensiz, katkısız ve koruyucusuz üretilerek tüketicisine satışa sunuluyor. Lif bakımından zengin ve düşük kalorili olmasından dolayı özel beslenme menülerinde de yer veriliyor. Sağlıklı atıştırmalık peşinde olan herkese duyurulur! Fellas Meyve Bar çeşitlerinden damak zevkinize en uygun olanı seçmek için kategorimizi inceleyebilir ve güvenle sipariş verilebilirsiniz. Meyveli bar fiyatları ürünün içeriğine ve adedine göre değişiklik göstermektedir.

 

Meyve Bar Nedir?

Sağlıklı atıştırmalık kategorisinde yer alan meyve bar; hurma ile tatlandırılır, nohut unu ile kıvam verilir, kakao ve hindiba kökü lifi ile zenginleştirilir son olarak farklı aromalarla çeşitlendirilir. Lif bakımından zengin ve kalori bakımından düşük olmasından dolayı diyet listeleri başta olmak üzere sporcu beslenmesinde de kullanılabilir. İçinde hayvansal gıda bulunmadığı için vegan ya da raw food gibi beslenme trendlerinde rahatlıkla tüketilebilir. Fellas Meyve Bar çeşitleri sağlıklı atıştırmanın en lezzetli yoludur.

  

Meyveli Barların Kalorisi Ne Kadar?

Fellas Meyve Bar çeşitleri kalori bakımından düşük hazırlanır. Lif bakımından zengin olduğu içinde uzun süre tok tutar. İçeriğinde ilave şeker yoktur ve %100 doğal üretilir. Ürünlerin çeşitlerine göre kalori miktarları değişir. Fellas Meyveli Bar çeşitlerinden Antep Fıstıklı ve Kakaolu 150, Chialı ve Hindistan Cevizli 124, Chialı ve Yaban Mersinli 148, Karışık Kuruyemişli ve Kakaolu ise 154 kaloriye sahiptir. Bu kalori hesabı bir porsiyon/paket ürün olan 40 gr’lık içeriğine göre hesaplanıyor. 

 

Meyveli Bar Sağlıklı Mı?

Fellas Meyve Bar sağlıklı atıştırmalık kategorisinde yer alıyor. İçinde hayvansal gıda kaynağı bulunmadığı için özel beslenme listelerinde de yer veriliyor. %100 doğal, katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz ve glutensiz bir içeriğe sahip olan ürün lif ve vitamin bakımından oldukça zengindir. Gün içinde enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda bir tane Fellas Meyve Bar çeşitlerinden yiyebilirsin.

 

Meyveli Bar Kilo Aldırır Mı?

Meyveli bar çeşitleri düşük kalorili olduğu için kilo aldırmaz. Ürünü önerilen miktarlarda tüketmeniz tavsiye edilir. Yediğiniz atıştırmalık sağlıklıda olsa her şeyin fazlası zararlıdır ve kilo dengesini bozabilir. Bu sebeple günlük beslenme listenizde her gıdayı önerilen porsiyonlarda ve ihtiyaç duyduğunuz kadar tüketmeniz kilo ve sağlık dengeniz için önemlidir. Fellas Meyve Bar çeşitleri lif bakımından zengin olduğu için sizi tok tutar ve kilo vermenize yardımcı olur.

 

Meyveli Bar Diyette Yenir Mi?

Meyveli var diyette tüketilebilen sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli bir ürün çeşididir. Tavsiye edilen miktarlarda günlük tüketime uygun bir üründür. Lif bakımından oldukça zengin olan ürün sizi uzun süre tok tutar ve açlık krizlerinize lezzetli bir çözüm getirir.

 

Meyveli Bar Spordan Önce Mi Sonra Mı Kullanılır?

Meyveli bar çeşitlerini spordan önce enerji kazanmak için tüketebilirsiniz. Ürünü antrenmana girmeden yarım saat önce tüketmeniz yeterli olacaktır. Antrenmandan sonra da isterseniz tüketebilirsiniz.

 

Meyveli Barın Faydaları Nelerdir?

Katkısız ve koruyucusuz üretilen meyve bar çeşitleri değerli besinleri vücudunuza almanın en kolay yoludur. Kolay taşınması ve pratik tüketilmesinden dolayı ihtiyaç duyduğunuz günün her saatinde meyveli bar tüketebilirsiniz. Sizi zinde tutar, sabah tükettiğinizde güne hazırlar, sağlıksız atıştırmalıklardan uzak tutar, uzun süre tok tuttuğu için kilonuzu korumanıza yardımcı olur. Lezzetli bir ürün olduğu içinde psikolojinizi dengeler ve keyfinizi yerine getirebilir.

 

Meyveli Bar Ne Zaman Yenmeli?

Meyveli bar çeşitlerini enerjiye ihtiyaç duyduğunuz günün her saatinde tüketebilirsiniz. Geç saatlerde bir şeyler yemememiz gerektiğini uzmanlar belirtir. Ama önünüzde uzun bir gece mesaisi varsa enerjinizi yenilemek için sağlıklı atıştırmalık seçeneği olan Fellas Meyve Bar çeşitlerinden istediğinizi tüketebilirsiniz.

 

Meyveli Barın İçindekiler Nelerdir?

Fellas Meyve Bar çeşitleri hurma ile tatlandırılır ve ilave şeker eklenmez. Kıvamı için nohut unu kullanılır. Ürünün çeşidine göre meyve, kakao, kuruyemiş ya da çeşitli vitaminler eklenerek hazırlanır. İçinde herhangi bir koruyucu madde bulunmaz. %100 doğaldır ve sağlıklı atıştırmanın en lezzetli yoludur.

 

Meyveli Bar Kullanımı Nasıldır?

Ürün belirli porsiyonlarda paketlenerek satışa sunulur. Bu sebeple kolaylıkla çantanızda taşıyabilir ve günün her saatinde istediğiniz yerde yiyebilirsiniz. Ürünü sevdiğiniz bir içecek eşliğinde tüketebilirsiniz. Bu isterseniz bir kahve isterseniz bir çay olabilir. Tok tutma özelliğinden dolayı hafif geçiştirmek istediğiniz bir öğün yerine de geçebilir. Genelde ara öğünlerde tüketilen ürün tek başına bir ana öğün yerine de düşünülebilir. 

Fellas Meyve Bar çeşitlerine sahip olmak için istediğiniz ürünü sepetinize eklemeniz yeterli olacaktır. Ürünü teslim aldıktan sonra varsa Fellas noktalarınıza yerleştirebilirsiniz. İsterseniz bu bir çekmece, çanta ya da valiz olsun. Fellas ürün çeşitleri hem elinizin altında.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.