Protein Bar.jpg (201 KB)

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}

Fellas Protein Bar

Protein bar, kişinin günlük alması gereken çeşitli besin maddelerinin birleşiminden oluşan yeni nesil atıştırmalık çeşididir. Çok acıktığında, canın bir şeyler atıştırmak istediğinde, özel beslenme döneminde, antrenmandan sonra ve kilo kontrol zamanlarında en iyi Fellas Protein Bar gider. Neden mi? Çünkü; şeker ilavesiz, düşük kalorili, %100 doğal, katkısız, koruyucusuz, glütensiz, besin değeri yüksek ve çok ama çok lezzetli. Yeni nesil atıştırmalık olarak hayatımızın her anında pratik bir şekilde tüketebileceğiniz ve oldukça sağlıklı bir üründür protein barlar. Sporda, evde, okulda, işte ve yolculukta kolayca çantanızda taşıyabileceğiniz ambalajlarda satışa sunuluyor.

 

Protein Bar Nedir?

Protein barlar karbonhidrat ve yağ bakımından düşük protein bakımından zengin bir atıştırmalık çeşididir. Sporcuların antrenman sonrası protein bazlı beslenmeleri önemlidir. Bu sebeple protein barları sporcu beslenmesinde sık görürsünüz. Fellas Protein Bar, ilave şeker içermez ve tadını hurmadan alır. Proteinin kaynağı ise peynir altı suyu proteinidir. İnsan bedenine faydası yüksek B6 vitamini de eklenir. Sevilen kakao tadına eşlik edecek fındık, vanilya ve tarçın gibi ek lezzetlerle çeşitlendirilir. Ürün lif bakımından da oldukça zengindir. Bedene hızlı ve kolay protein sağlamanın en lezzetli yoludur. 

 

Fellas Protein Bar Kaç Kalori? 

Fellas Protein Bar, kalori bakımından düşük bir atıştırmalıktır. Ürünün çeşidine göre kalori miktarı değişkenlik gösterir. Duble Kakaolu çeşidinde 105, Fındıklı ve Kakaolu çeşidinde 110, Tarçınlı ve Kakaolu çeşidinde 105, Vanilyalı ve Kakaolu çeşidinde ise 104 kalori bulunuyor. Bu oranlar bir porsiyon / paket 32 gr’lık miktar için verilmektedir. Sevdiğiniz Fellas Protein Bar çeşidinin besin değerlerini dikkate alarak tüketebilirsiniz.

 

Protein Bar Ne İşe Yarar?

Antrenman esnasında kaslar hırpalanır ve onarım sürecine ihtiyaç duyar. Tüketilen protein barın içinde bulunan tüm malzeme bu kas yapısının iyileşmesi sürecine katkı sağlar. Ayrıca kaslı kütlenin artmasına ve aynı paralellikte yağlı kütlenin azalmasına yardımcı olur. Sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmak için size özel hazırlanan beslenme listenizde protein bar olmasını ısrarla beslenme uzmanınızdan isteyin…

 

Protein Bar Kilo Aldırır mı?

Protein bar tüketiminizi hedefinize göre belirleyebilirsiniz. Kilo vermek istediğiniz bir dönem için önerilen miktarda protein bar tükettiğinizde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Kilonuzu korumak ya da sağlıklı kilo almak istediğiniz süreçlerde de protein bar tüketiminizi önerilen miktarda tutarak hedefinize hızla ilerleyebilirsiniz.

 

Fellas Protein Bar Sağlıklı mı?

Fellas Protein Bar, sağlıklı atıştırmanın en doğal ve lezzetli yoludur. İçeriğinde herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi bulunmaz. Protein bakımından zengin olan ürünün içinde şeker ilavesi ve glüten yoktur. Spor sonrası kasların iyileşmesi için ya da gün içinde atıştırmak için uygun bir üründür. Sağlık menülerinin çoğunda protein bar tüketimi belirli porsiyonlarda önerilir. 


Fellas Protein Bar Diyette Yenir mi?

 Fellas Protein Bar diyet dönemlerinde önerilen sağlıklı bir atıştırmalıktır. Yağ ve karbonhidrat bakımından düşük protein bakımından zengin bir ek gıdadır. İnsan bedenine ideal besin kaynağı sunar. Şeker ilavesiz, %100 doğal ve katkısız bir üründür. Kalorisi düşük olan ürün lifli bir gıda olduğu için uzun süre tokluk hissi verir.  Bu özelliği ile hafif beslenmek istediğiniz ana öğünlerde de tüketimi mümkündür. Kas kütlesini artırmak ve yağ kütlesini azaltmak isteyen herkes diyet listesinde Fellas Protein Bar çeşitlerine yer verebilir. 

Protein Bar Spordan Önce mi Sonra mı Kullanılır?

Protein bar çeşitlerini yüksek proteine ihtiyaç duyduğunuz her öğünde tüketebilirsiniz. Güzel bir kahvaltı etmeye vaktiniz yoksa kahvaltıda, antrenmandan önce enerji almak için ve sonrasında kasların iyileşmesinde gerekli olan protein kaynağını protein bar çeşitlerinden sağlayabilirsiniz. Özellikle profesyonel sporcuların sporcu beslenme dönemlerinde antrenman öncesi ve sonrası protein bar tüketmeleri tavsiye edilir.

 

Protein Bar Ne Zaman Yenmeli? 

Protein barları hızlı protein kaynağı olarak düşünülebilir. Gün içinde yemek yemeğe fazla zamanınız yoksa, ekstra enerjiye ihtiyacınız varsa, canınız sağlıklı bir atıştırmalık yemek istiyorsa, antrenman öncesi enerjinizi doldurmanız gerekiyorsa, antrenman sonrası kaslarınızın iyileşme sürecini hızlandırmak istiyorsanız; ara ve ana öğün zamanlarında protein bar çeşitlerini tüketebilirsiniz. Ürün enerji veren bir yapıya sahip olduğu için yatmadan önce tüketmemeniz tavsiye edilir. Ama önünüzde uzun bir gece varsa, sabaha önemli bir proje yetiştirmeniz gerekiyorsa ya da evin işi daha bitmemişse enerji desteği olarak geç saatlerde de protein bar tüketerek gerekli desteği bedeninize alabilirsiniz.

 

Protein Bar Zararlı mı?

Tükettiğiniz protein bar içeriğine göre bu sorunun cevabı değişkenlik gösterecektir. Fellas, Protein Bar çeşitleri %100 doğal, katkısız, düşük kalorili, vitaminli ve şeker ilavesiz bir ürün içeriği sunduğu için zararsız olduğu gibi insan sağlığına büyük oranda fayda sağlamaktadır. 

 

Protein Barın Faydaları Nelerdir? 

İçeriği insan sağlığını düşünerek hazırlanan protein barları tüketmenin faydası çoktur. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size kazandırır. Kan şekerinizi dengeler ve lifli yapısıyla uzun süre tokluk hissi verir. Kas kütlenizi artırmaya ve yağ kütlenizi düşürmeye yardımcı olur. Metabolizma hızını artırır. Sağlıklı bir besin kaynağı olduğu için sindirim sisteminize dosttur. Kolay taşınır ve pratik yenir.

Protein Barın İçindekiler Nelerdir?

 Protein bar içeriği kas kütlenizi genişleterek bedenin güç kazanmasına ve sonuç olarak fit bir bedene sahip olmanıza yardımcı olacak besin maddeleri ile doludur. Ürünün içinde; hurma, B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi, Süt Proteini Konsantresi, Kakao ve içeriğini farklılaştıran ek bir aroma vardır.

 

Protein Bar Kullanımı Nasıldır?

Protein bar çeşitlerini tüketirken spor ve beslenme hedeflerinize göre hareket etmeniz önemlidir. Genel beslenme alışkanlıklarınızı nasıl yöneteceğiniz ve bu süreç içinde protein bar gibi doğal besin kaynaklarından ek takviyeyi alma şekliniz önemlidir. Kahve gibi yine tüketimi pratik içeceklerle birlikte protein bar çeşitlerini tüketebilirsiniz. 

 

Protein Bar İşe Yarar mı? 

Protein bar sağlıklı, lezzetli ve pratik bir üründür. Sağlıklı bir ana öğün tüketmeye zamanınız olmadığı anlarda protein bar tüketerek gerekli besin değerlerini bedeninize alabilirsiniz. Düzenli spor yapan birisiyseniz spordan önce hızlı enerji kazanmak için ve spordan sonra zedelenen kas yapısının iyileşmesi için protein bar çeşitlerini beslenme listenize ekleyebilirsiniz.

 

Siz de bu bahsi geçen faydaları hayatınıza kazandırmak için katkı maddesiz ve %100 doğal Fellas Protein Bar çeşitlerinden birini şimdi satın alın! Protein bar fiyatları ürün çeşidine göre farklılık gösteriyor.  Sağlıklı atıştırmanın, en doğal yolu olan Fellas Protein Bar bırakın hayatınıza hem sağlık hem de lezzet katsın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.