Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)
Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)
Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)
Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)

Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : $10.65(KDV Dahil)
İndirimli : $9.74(KDV Dahil)

Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz.

Düşük Kalorili Optimum Boy. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz. 

4 Çeşit Bar (3'er Adet)

 

Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)

  • Fellas Tarçınlı ve Kakaolu Protein Bar 32 gr x 3 Adet
  • Fellas Fındıklı ve Kakaolu Protein Bar  32 gr x 3 Adet
  • Fellas Vanilyalı ve Kakaolu Protein Bar 32 gr x 3 Adet
  • Fellas Duble Kakaolu Protein Bar 32 gr x 3 Adet

 

 

Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)4 Çeşit Bar (3'er Adet)

Fellas Protein Bar 32 Gr Karma Kutu birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak siz değerli Fellas severlere sunulur. Proteinli Bar, son yıllarda özellikle de temiz içerikli beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olarak dikkati çeker. 

Protein barların pek çok faydası bulunmakta, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilmektedir. Sporcu beslenmesinde görmeye alışık olduğumuz protein barın ana prensibi, kas kütlesini artırmak isteyen ve yağ alımını azaltarak daha fazla protein elde etmeyi amaçlayanlara hızlı ve kolay yoldan protein sağlamaktır. Protein Bar 32 Gr Karma Kutu 12 adet ürünü 4 çeşit bar içermektedir. Fındıklı ve Kakaolu Protein Bar, Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar, Fellas Protein Bar Duble Kakaolu, Fellas Protein Bar Tarçınlı ve Kakaolu.

Fellas Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar Özellikleri 

Yalnızca 110 Kalori olan Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. İdeal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Fındıklı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Hurma, Fındık (%5), B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi (inülin), Süt Proteini Konsantresi, Deniz tuzu, ve Kakao kitlesi (kakao yağı, kakao) içeriği ile afiyetle tüketmeniz mümkündür. 

Fellas Proteinli Bar Vanilyalı ve Kakaolu Özellikleri

Yalnızca 104 kalori olan Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. İdeal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Vanilyalı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Tarçınlı ve Kakaolu Fellas Protein Bar Özellikleri

Lezzetini tarçın ve kakaodan alan, şekersiz, katkısız, doğal ve glütensiz bir seçim yapmaya kim hayır diyebilir? Siz de bizim gibi düşünüyorsanız bu ürün tam da size göre! %100 doğal ve şeker ilavesiz, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Vanilyalı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Fellas Protein Bar Duble kakaolu Özellikleri

Yalnızca 105 kalori olan Fellas Protein Bar Duble Kakaolu katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi proteinli bar Fellas, benzersiz kakaolu formuyla tatlı ihtiyacınızı yok edecek! Ayrıca vücutta ek protein üretimini teşvik ederek, gerekli kas kütlesini oluşturmaya yardımcı olarak beslenmenizin önemli bir kısmını oluşturacak!

Benzer Ürünler
Detay Form
Yorumlarınızı
Önemsiyoruz... 
Hakkımızda düşündüklerinizi
merak ediyoruz, 
lütfen görüş ve önerilerinizi
bizimle paylaşın.
Ürün detay paylaş
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.