50 TL ve ÜSTÜ KARGO BEDAVA
Alışverişe Başla
YÜKSEK PROTEİN BAR

Yüksek Proteinin En Lezzetli Hali!

İçeriğindeki 15g protein ve 3,5g BCAA değeri ile, spor öncesi ya da sonrasındaki protein ihtiyacınızı karşılamak için ideal. Badem, Hindistan Cevizi ve Yer Fıstığı çeşitleriyle lezzet dolu kaliteli protein kaynağı.
YÜKSEK PROTEİN BAR
OPTİMUM PROTEİN BAR

Bol Protein, Yüksek Lif, Düşük Kalori!

8g protein ile sadece 105 kcal. Hafif bir yürüyüşün ardından ya da yoğun geçen bir günde, Hareketli yaşayıp fit kalmak isteyenlerin mükkemmel ara öğünü. Fındık, Vanilya, Tarçın ve Yüksek Kakaolu seçenekleriyle...
YÜKSEK LİFLİ MEYVE BAR

Lezzet Dolu, Sağlıklı ve Doyurucu Atıştırmalık!

Bol Kuruyemiş ve chia tohumlu seçenekleriyle hem lezzetli hem de yüksek lif kaynağı. Ofiste tatlı krizi ya da kahve yanı için en sağlıklı aday. Karışık kuruyemiş, antep fıstığı chia&hindistan cevizi, chia&yaban mersini çeşitleriyle vegan dostu meyve bar.
KIDS BAR

Gerçek Meyveli, İçi Bol Vitaminli!

İçerisindeki gerçek meyvelerin bol vitamin haliyle, Kalsiyum, Demir ve Vitamin D3 kaynağı. Çocuklar için, sağlıklı ve besleyici, şeker ilavesiz tatlı alternatifi. Çilekli, muzlu, çok lezzetli.
YÜKSEK PROTEİN BAR
DAHA DOYURUCU
DAHA LEZZETLİ

%100 doğal içeriğe sahip FellasBar, protein zengini ve lif kaynağı ürün çeşitleriyle sıradan atıştırmalıkların çok ötesinde bir lezzet deneyimi sunuyor.

Hemen tıklayın, yaşam tarzınıza ve damak zevkinize en uygun ürünü kolayca satın alın.