"TÜRKİYE'NİN İLK FONKSİYONEL SÜPER GIDA ÜRÜN AİLESİ"

Yemek için bir amacınız olsun !

Hayatta herşeyin bir var olma amacı olduğuna inanıyoruz. Var olan herşeyin bir amacı olduğu gibi, tüm davranışlarımızın da bir amacı olmalıydı. Bu felsefeyi kendi hayatımıza uyarlarken, yaptığımız işin de bir amacı olması gerektiğine inandık.

İki kardeş olarak, aldığımız eğitim ve kurumsal hayatta kazandığımız tecrübeleri birleştirip, hem ülkemize tüketen değil üreten bir oluşum kazandırmak, hem de insanlığa faydalı bir değer yaratmak hedefiyle 2015 yılında FELLAS GIDA’nın temellerini attık. 

FELLAS GIDA, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yönelik fonksiyonel gıdalar üreten bir firmadır. 2015 yılından itibaren, Türkiye’nin ilk Beef Jery (atıştırmalık kuru et) ve Türkiye’nin ilk süper gıdalar ile zenginleştirilmiş fonksiyonel atıştırmalık bar ürün ailesini yarattık. Tüketicilerin yorum ve ihtiyaçlarını dikatte alarak, porföyümüzü geliştirmeye devam ediyoruz. 

FELLAS GIDA’nın gelecek planı, sağlıklı yaşam ve profesyonel besin ihtiyaçlarına inovatif çözümler ile yeni ürünler geliştirmek olacaktır. 

KURUCU ORTAKLAR:
Mustafa Can Gider (1988, Bursa) : İTÜ Endüstri Mühendisliği
Gamze Kavaz (1982, Bursa) : EGE Üniversitesi Gıda Mühendisliği

"Eat with a purpose!"

Misyonumuz;

Sağlıklı ve dengeli beslenmeye yönelik fonksiyonel gıdalar üretmek.

Vizyonumuz;

Hızla büyüyen sağlıklı besinler kategorisinde Dünya'nin önde gelen yenilikçi üreticileri arasında olmak.

DEĞERLERİMİZ

 • AİLE

  Biz küçük ve birbirine güvenen güçlü bir aile olarak yola çıktık. Ekibimizi geliştirirken de, aile kültürümüzü zenginleştirecek iş arkadaşlarımızla yolumuza devam ediyoruz.

 • İNOVASYON

  Global trendleri ve tüketici ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek, sürekli yenilikler sunmak istiyoruz.

 • SAĞLIKLI GIDA

  Sunduğumuz ve sunacağımız tüm ürünlerin olmazsa olmaz ilk kriteri, sağlığımıza faydalı doğal içeriklerden oluşmasıdır.

 • KALİTE

  Kaliteli ürün için önce kaliteli hammadde gerekliliğinin önemini fazlasıyla biliyoruz. Kaliteli hammaddeleri, kaliteli işçilik ve iyi işletme koşulları ile değerlendirip müşterilerimize layık ürünler haline getiriyoruz.

 • LEZZET

  Sağlıklı ürünler sunarken, lezzet odağımızı hiçbir zaman kaybetmeyerek rakiplerimizden farklılaşmayı hedefliyoruz.