Vitamin Meyve Bar.jpg (130 KB)

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Fellas Vitamin Meyve Bar

Fellas Vitamin Meyve Bar; Türkiye’nin ilk vitamin meyve barı olarak sizlere sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık alternatifi sunuyor. Temiz beslenme modeli için uygun olan ürün %100 doğal, katkısız, koruyucusuz, glutensiz ve şeker ilavesiz hazırlanarak satışa sunuluyor. Gün içinde hızlı ve sağlıklı atıştırmalık peşinde olan herkese müjde! Artık vitaminli meyve bar çeşitleri var. Fellas Vitamin Meyve Bar farklı meyvelerle çeşitlenirken hepsinde C Vitamini, Çinko, Propolis ile bir bardan çok daha fazlası var. Ürünleri incelemek için kategorimizi ziyaret edebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Vitamin Meyve Bar Nedir?

 

Sağlıklı atıştırmalık kategorisinde yer alan vitamin meyve bar; klasik meyve barın içine Propolis, C vitamini ve Çinko eklenmiş halidir. Ürün besin değeri olarak daha da zenginleştirilmiştir. Yine farklı aromatik lezzetlerle çeşitlendirilerek satışa sunulur. Türkiye’nin ilk vitamin meyve barı olan Fellas Vitamin Meyve Bar çeşitleri için kategoriye girerek inceleme yapabilirsiniz.

 

Vitamin Meyveli Barların Kalorisi Ne Kadar?

 

Fellas Vitamin Meyve Bar çeşitleri kalori bakımından düşük hazırlanır. Lif bakımından zengin olan ürün tüketen kişiyi uzun süre tok tutabilir. İçinde ilave şeker yoktur ve %100 doğal üretilir. Ürünün meyve çeşidine göre kalori miktarı değişir. Fellas Vitamin Meyve Bar çeşitlerinden Elmalı ve Tarçınlı 119, Portakallı ve Zencefilli 122, Turna Yemişi ve Kabak Çekirdeği 119 kaloriye sahiptir. Bu kalori hesabı bir porsiyon/paket ürün olan 32 gr’lık içeriğine göre hesaplanıyor.

 

Vitamin Meyveli Bar Sağlıklı mı?

 

Fellas Vitamin Meyve Bar sağlıklı atıştırmalık kategorisinde yer alıyor. İçeriğinin %100 doğal, katkısız, koruyucusuz, glütensiz ve şeker ilavesiz olmasından dolayı özel beslenme listeleri için uygundur. Lif ve vitamin bakımından oldukça zengin olan ürün çeşitlerini gün içinde enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda tüketebilirsiniz. Lezzetten ödün vermeden sağlıklı gıdayı bünyenize alabilirsiniz.

 

Vitamin Meyveli Bar Kilo Aldırır mı?

 

Vitamin meyveli bar çeşitlerinde ilave şeker bulunmadığı için düşük kalorili bir üründür, bu sebeple kilo aldırmaz. Ürünü beslenme uzmanınız önerdiği miktarlarda tüketmeniz tavsiye edilir. Tükettiğiniz ürünler sağlıklı olsa da, her şeyin fazlası bedeninize zarar verir ve kilo dengenizi kısa vadede bozabilir. Bu yüzden, size verilen günlük beslenme listenizde belirtilen porsiyonlara uyum sağlamanız oldukça önemlidir. Kilo verme süreçlerinizde lif ve vitamin bakımından zengin olan bu ürünü tercih edebilirsiniz.  

 

Vitamin Meyveli Bar Diyette Yenir mi?

 

Fellas Vitamin Meyveli Bar çeşitlerini düşük kalorili olduğu için diyet dönemlerinizde tüketebilirsiniz. Lif bakımından zengin olan vitamin meyve bar sizi tok tutar. Beslenme uzmanınızın belirleyeceği günlük porsiyonlarda tüketebilirsiniz. Sporcuların ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren kişilerin tercih edeceği ürünler arasında %100 doğal ve şeker ilavesiz vitamin meyve bar çeşitleri var.

 

Vitamin Meyveli Bar Ne Zaman Yenmeli?

 

Vitamin meyve bar çeşitlerini gün içinde enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her an tüketebilirsiniz. Hafif geçirmek istediğiniz herhangi bir ana öğünde ya da ara öğün olarak ürünü tercih edebilirsiniz. Bazı günler mesailer bitmez ya da evde işler tükenmez ise hemen bir tane vitamin meyveli bar açıp yiyebilirsin.

 

Vitamin Meyveli Barın İçindekiler Nelerdir?

 

Fellas Vitamin Meyveli Bar farklı meyve tatlarıyla çeşitleniyor. Bu çeşitler arasında Turna Yemişi ve Kabak Çekirdeği, Portakallı ve Zencefilli, Elmalı ve Tarçınlı gibi sizi mutlu edecek lezzetler var. Ürün hurma, nohut unu, yulaf ezmesi, kakao tozu, kakao yağı, kurutulmuş meyve özleri ile harmanlanarak hazırlanıyor. Hepsinin içine C Vitamini, Çinko ve Propolis eklenerek besin değeri zenginleştiriliyor.

 

Vitamin Meyveli Barın İçinde hangi vitaminler var?

 

Vitaminli meyve bar besin değeri bakımından zengin kalori bakımından ise düşük sağlıklı bir atıştırmalıktır. Bu zenginlik içine bir de özellikle bağışıklığınızın güçlenmesine katkı sağlayacak C Vitamini, Çinko ve Propolis ekleniyor.

Siz de bu bahsi geçen zengin besin içeriğini bedeninize kazandırmak için katkı maddesi olmayan ve %100 doğal Fellas Vitamin Meyve Bar çeşitlerinden birini şimdi satın alın! Ürünün fiyatları kampanya dönemine ya da satın alacağınız adede göre farklılık gösteriyor. Sağlıklı ve lezzetli atıştırmanın en kolay yolu olan Fellas Vitamin Meyveli Bar ile hayatın içinde enerjik kalmaya devam edin…

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.