Protein Tozu 150 g (5 Porsiyon) - Çikolata Aromalı
Protein Tozu 150 g (5 Porsiyon) - Çikolata Aromalı
Protein Tozu 150 g (5 Porsiyon) - Çikolata Aromalı
Protein Tozu 150 g (5 Porsiyon) - Çikolata Aromalı

Protein Tozu 150 g (5 Porsiyon) - Çikolata Aromalı

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : $5.01(KDV Dahil)
İndirimli : $3.73(KDV Dahil)

Türk mühendislerin çalışmaları ile formüle edilmiş olup yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla güvenle tüketilebilir.

Proteince zenginleştirilmiş spor gıdasıdır.

İçerir

Peynir Altı Suyu Protein Konsantresi(%80)

İzole Protein (%20)

Kakao Tozu

Çikolata Aroma Vericisi (%1)

Guar Gam

Ksantan Gam

Sukraloz

B6 Vitamini

İçermez

Gluten

İlave Şeker

Trans Yağlar

Koruyucular

Besin Değerleri

  100 gr 30 gr
Enerji (kj/kcal) 1738/416 521/125
Yağ (g) 6,9 2,1
Doymuş Yağ (g) 2,7 0,8
Karbonhidrat (g) 8,1 2,4
Şeker (g) 2,6 0,8
Lif (g) 2,0 0,6
Protein (g) 79,4 23,8
Tuz (g) 0,6 0,2
B6 Vitamini (mg) 2,35 0,7

Protein Tozu 150 g (5 Porsiyon) - Çikolata Aromalı

Fellas Protein tozu 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı özellikle de spor yapan kişilerin beslenmesinde önemli bir yer tutar. 

Fellas Protein tozu 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı Türk mühendislerin çalışmaları ile formüle edilmiş, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla güvenle tüketebileceğiniz, proteince zenginleştirilmiş sporcu gıdasıdır. Peki, Fellas protein tozu nedir? Neden Fellas protein tozu tercih etmelisiniz?

Fellas 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı Protein Tozu Nedir?

Protein tozu, özellikle de son yıllarda hayatımıza yeni girmiş bir kavram gibi dursa da, yurt dışında birçok ülkede yıllardır tüketilmekte ve özellikle de sporcu beslenmesinin temellerini oluşturmaktadır. 

Protein tozunun ana prensibi, kas kütlesini artırmak isteyen ve yağ alımını azaltarak daha fazla protein elde etmeyi amaçlayanlara hızlı ve kolay yoldan protein sağlamaktır. 

Fellas Protein tozu 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı, kaslarda yüksek protein sentezi sağlayabilme özelliğine sahiptir. Burada en önemli nokta, yüksek protein sentezinin özellikle de antrenman yapan ya da yapmayan ancak ihtiyacı olan kişiler için gerekli olması durumudur.  Protein Tozu Fellas, kas büyümesi, onarımı ve bakımını hızlandırması nedeniyle antrenman yapan ya da kas sentezine ihtiyacı olan herkes için ideal bir üründür. Fellas Protein tozu 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı Türk mühendislerin çalışmaları ile formüle edilmiş, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla güvenle tüketebileceğiniz, proteince zenginleştirilmiş spor gıdasıdır.

Neden Fellas Protein tozu 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı Kullanmalısınız?

Whey protein en tanıdık protein tozu çeşidi olarak bilinmektedir. Çünkü Whey, kas gelişiminize ve yağ kaybına katkı sağlar. Diğer proteinlere oranla daha hızlı bir şekilde sindirilmekte ve antrenman öncesi ve antrenman sonrasında kullanılması ile bilinmektedir. Bununla birlikte Whey, inek sütündeki proteinin yaklaşık %20’sini oluşturmakta ve en yüksek BCAA içeriğine sahip olması ile öne çıkmaktadır (%10 lösin, %9 izolösin ve valin). 

Günümüzde birçok muadili olsa da en iyi protein tozu her zaman sizin bildiğiniz tozdur: Fellas. Birbirinden özel sağlıklı atıştırmalıkları ile bilinen Fellas, Whey protein söz konusu olduğunda da bir numaradır!  Fellas Protein tozu 150 Gr (5 Porsiyon) Çikolata Aromalı; Peynir Altı Suyu Protein Konsantresi(%80), İzole Protein (%20), Kakao Tozu, Çikolata Aroma Vericisi (%1), Guar Gam, Ksantan Gam, Sukraloz, B6 Vitamini içermektedir. Gluten, İlave Şeker, Trans Yağlar ve Koruyucular Fellas Whey Protein’de yer almaz. 

Benzer Ürünler
Detay Form
Yorumlarınızı
Önemsiyoruz... 
Hakkımızda düşündüklerinizi
merak ediyoruz, 
lütfen görüş ve önerilerinizi
bizimle paylaşın.
Ürün detay paylaş
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.