Jumbo Hindistan Cevizi Kase

159,90 TL
142,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :
En Lezzetli Kaselerin Mimarı Fellas'tan, kendi kadar doğal ve katkısız bir kase! El yapımı, vegan, gıdaya uygun ve %100 doğaldır. Eşsiz tariflerinize ve sağlıklı yaşam tarzınıza çok yakışacak bu kaseler ile fark yarat!

Fellas Jumbo Hindistan Cevizi Kase

Fellas'ın sağlıklı ve doğal dünyasının yeni üyesi Jumbo Hindistan Cevizi Kase ile tanış! Enfes ve özgün tariflerinizi görsel bir şölene çevirmek için eşsiz bir kase; katkısız, organik, vegan, el yapımı ve %100 doğal olmasıyla sağlıklı yaşam tarzına uyum sağlayacak. Fellas Granola, Müsli ve Yulaf Ezmesi, Fıstık Ezmesi çeşitleriyle harika tarifler hazırlaman için seni bekliyor. Doğadan bir parça... Şekil ve renkleri benzersiz, aynı senin gibi!

ÇAP: ortalama 13-15 cm

DERİNLİK: ortalama 7-9 cm

HACİM: ortalama 700 ml

Fellas Jumbo Hindistan Cevizi Kase Özellikleri ve Kullanım Koşulları Nelerdir?

Jumbo Hindistan Cevizi Kasesi %100 Doğal, El Yapımı, Gıda İçin Güvenlidir. Kimyasal madde kullanılmadan hazırlanmıştır.

Sabun ile ılık suda ve elde yıkanmasını; yıkama sonrası hemen kurulanmasını öneririz. Kaseniz uzun süre nemli kalmamalıdır. İçinde uzun süre su bekletilmemelidir.

Çok sıcak yiyecekler için uygun değildir. Hafif sıcak yiyecekler, soğuk ürünler ve kuru gıdalar için uygundur.

Buzdolabı, mikrodalga ve fırın gibi ısı değişikliğine maruz kalması kasenizin çatlamasına sebep olabilir, Fellas Jumbo Hindistan Cevizi Kasenizi oda sıcaklığında muhafaza etmenizi öneririz.

İPUCU: Pürüzsüz ve parlak yüzeyini muhafaza etmek için ortalama 10-15 kullanımda bir Hindistan Cevizi Yağı ile bakım yapabilirsiniz. Bu işlem kasenizin dayanaklılığı ve parlaklığı için önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.