Granola 3'lü - Protein Bar Parçacıklı - Hindistan Cevizli 270g Kırmızı Meyveli 270g + Yer Fıstıklı 270g

377,85 TL
328,95 TL
% 13 İndirim
Kısa Açıklama :

Protein bar parçacıklı Granola'ların üç lezzeti bir arada!

Türkiye’nin ilk protein granolası Fellas Protein Granola üçlüsü. Şeker ilavesiz, katkısız ve koruyucusuz, protein kaynağı ve lif kaynağı Fellas Protein Granola çeşitlerine indirimli fiyatla sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Fellas Granola 3'lü Paket Protein Bar Parçacıklı

  • Fellas Granola - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1
  • Fellas Granola - Kırmızı Meyveler & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1
  • Fellas Granola - Yer Fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1

Fellas Granola 3'lü-Protein Bar Parçacıklı Hindistan Cevizi 270g Kırmızı Meyveli 270g + Yer Fıstığı 270g

Fellas Granolalar, özel içeriklerin özel şekilde oranlanması ile formüle edilmiş eşsiz ürünlerdir. Birbirinden lezzetli seçenekler ile sizlere sunmuş olduğumuz Fellas Granola Süper 3’lü Protein ürününü kullanarak birbirinden lezzetli öğünler hazırlayabilir ve bu lezzete hayran olabilirsiniz. Siz de protein oranı yüksek, lezzetli Fellas çeşitleri için ürünlerimizi ziyaret edin, lezzeti tek tıkla edinin! Tercihinizi çeşitli granolalarımızdan yana kullanıyorsanız, doğru adrestesiniz! Fellas Granola Süper 3’lü Protein içerisinde; Fellas Granola - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270 gr x 1, Fellas Granola - Kırmızı Meyveler & Protein Bar Parçacıklı 270 gr x 1, Fellas Granola - Yer Fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270 gr x 1 yer almaktadır. 

Fellas Granola 3'lü-protein Bar Parçacıklı Hindistan Cevizi 270g Kırmızı Meyveli 270g + Yer Fıstığı 270g Özellikleri Nedir?

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g içerisinde de Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Hindistan Cevizi Cipsi, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Fındık bulunmaktadır. Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeker. Özellikle de günün ilk öğününde tercih edilerek sayısız faydası ile sizleri saran Fellas granola güne başlamak en iyi yoldur!

Fellas Granola Kırmızı Meyveler & Protein Bar Parçacıklı 270g: Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Kırmızı meyveler, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Kabak Çekirdeği, Ay Çekirdeği, Chia Tohumu, Freeze Dried Çilek, Yaban Mersini içerir.

Fellas Granola Yer fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270 g içerisinde de Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Yer Fıstığı, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Fındık bulunmakta; lezzeti ile adeta baş döndürmektedir. Fellas Granola Yer Fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270g, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeker.

Her Güne Bir Leziz Fellas Granola

Fellas Granola Protein 3’lü oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir paket olarak dikkati çeker. Özellikle de günün ilk öğününde tercih edilerek sayısız faydası ile sizleri saran Fellas granolalar ile güne başlamak en iyi yoldur! Siz de her güne bir Fellas Granola için ürünü sepetinize ekleyebilir, lezzeti tadabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.