Protein Bar - Fındıklı ve Kakaolu 32g x 12 Adet

359,40 TL
319,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

Fındık ve kakaonun birbiriyle olan nostaljik lezzet uyumu, Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar ile yeniden yorumlandı. Atıştırmalık arayışınızda damak tadınızın fazlasıyla aşina olduğu bu lezzet çoktan Fellas Protein Bar çeşitleri arasında yerini aldı.

Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz. Düşük Kalorili Optimum Boy. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

İçerir

Hurma

Süt Proteini Konsantresi

Kakao Tozu (%4)

Hindiba Kökü Lifi (İnülin)

Peyniraltı Suyu Proteini Konsantresi

Kakao Kitlesi (%10)

Fındık (%5)

B6 Vitamini

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 32 g
Enerji (kj/kcal) 1471/352 471/113
Yağ (g) 8,4 2,7
Doymuş Yağ (g) 4,9 1,6
Karbonhidrat (g) 37,5 12,0
Şeker (g) 24,5 7,8
Lif (g) 13,2 4,2
Protein (g) 25,0 8,0
Tuz (g) 0,4 0,1
B6 vitamini (mg) 1,6 0,5

Protein Bar - Fındıklı ve Kakaolu 32g x 12 Adet 

Atıştırmalıkların vazgeçilmezi fındık, karşı konulamaz gücünü kakaoyla birleştirdi ve ortaya harika bir lezzet patlaması çıktı: Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar! 

Lezzetini fındık ve kakaodan alan, şekersiz, katkısız, doğal ve glütensiz bir seçim yapmaya kim hayır diyebilir? Siz de bizim gibi düşünüyorsanız hemen Fellas Protein Bar- Fındıklı ve Kakolu 32g ürününüzü sepete ekleyin, 12’li paketleri ile size gelsin!

Neden Fellas Protein Bar Tercih Etmelisiniz?

Fellas Protein bar, kaslarda yüksek protein sentezi sağlayabilme özelliğine sahiptir. Fellas’ın sahip olduğu yüksek protein sentezi özellikle de antrenman yapan ya da yapmayan ancak ihtiyacı olan kişiler için gereklidir. Unutulmamalıdır ki, kas lifleri özellikle de egzersiz esnasında hasar görebilmekte ya da iltihaplanabilmektedir. Fellas protein bar tüketerek kas liflerinizin onarımına destek olmanız mümkündür. 

Fındıklı ve Kakaolu Protein Bar Fellas, kas büyümesi, onarımı ve bakımını hızlandırması nedeniyle antrenman yapan ya da kas sentezine ihtiyacı olan herkes için idealdir. 

Fellas Protein Bar Fındıklı ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca 110 Kalori olan Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar Besin Değerleri ürünün içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Belirtilen besin değerlerini dikkate almanız önemle rica olunur. 

Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Fındıklı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Hurma, Fındık (%5), B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi (inülin), Süt Proteini Konsantresi, Deniz tuzu, ve Kakao kitlesi (kakao yağı, kakao) içeriği ile afiyetle tüketmeniz mümkündür. 

Her Zaman Lezzetli Bir Seçim için Fellas Protein Bar

Siz de hemen ürünlerimiz arasından en sevdiğiniz Fellas’ı kapın, lezzeti yaşayın!

Katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi proteinli bar Fellas, vücutta ek protein üretimini teşvik etmekte, gerekli kas kütlesini oluşturmaya yardımcı olarak beslenmenizin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Lezzeti ile her zaman tercih edeceğiniz Fellas Fındıklı ve Kakaolu Protein Bar tüketerek, egzersiz sonrası hızlı kas iyileşmesini destekleyebilir ve vücudunuz için yararlı birçok maddeyi edinmiş olursunuz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.