Yüksek Protein Bar - Bademli ve Kakaolu 45g x 12 Adet

479,40 TL
427,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

Lezzet arayışında yolu bademe çıkanların favori barı Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar. Hammaddesi hurma olan ve içerisindeki %100 doğal şekeri hurmadan gelen 45 gr'lık yüksek protein bar, 15 gr'lık protein değeri ile ihtiyacın olanı sana sunuyor.

15 Gram Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

İçerir

Hurma

Badem (%5)

Süt Proteini Konsantresi

Kakao Tozu (%4)

Hindiba Kökü Lifi (İnülin)

Peyniraltı Suyu Proteini Konsantresi

Kakao Kitlesi (%10,8)

B6 Vitamini

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 gr 45 gr
Enerji (kj/kcal) 1591/381 716/171
Yağ (g) 8,5 3,8
Doymuş Yağ (g) 4,6 2,1
Karbonhidrat (g) 38,1 17,1
Şeker (g) 16,7 7,5
Lif (g) 10,1 4,5
Protein (g) 32,9 14,8
Tuz (g) 0,3 0,1
B6 vitamini (mg) 1,6 0,7
BCAA (g) 7,8 3,5

Yüksek Protein Bademli ve Kakaolu 45g x 12 Adet

Bademin lezzeti ile atıştırmalıkların vazgeçilmez, olmazsa olmaz tadı kakao bir araya gelerek sizler için ortaya harika bir şey çıkardı: Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek rotein Bar! Yüksek protein içeren en iyi protein barı Fellas’ın 45g'lık bu ürününe siz de bayılacaksınız. 12’li olarak sizlere sunduğumuz bu ürünümüzü siz de çok sevecek, yanınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz!
Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar 45g, hammaddesi hurma olan ve içerisindeki %100 doğal şekeri hurmadan gelen 45g'lık bir protein bardır. 15g'lık protein değeri ile protein ihtiyacını karşılaşmaktadır. Hem lezzetli, hem katkısız hem de koruyucu bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak Fellas Yüksek Proteinli Bar özellikleri nelerdir?

Lezzetli atıştırmanın, en doğal yolu!

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

Fellas Yüksek Protein Bar - Bademli ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmakta, hammaddesini de hurma oluşturmaktadır.

Fellas Yüksek Protein Bar Bademli ve Kakaolu tüketebileceğiniz en lezzetli bar olarak sizlere ideal besin değerleri sunmaktadır.  

Yeni Nesil Sağlıklı Atıştırmalık: Fellas Yüksek Proteinli Bar

Fellas Yüksek Protein Bar Bademli ve Kakaolu 45g birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak siz değerli Fellas severlere sunulur. Yüksek Proteinli Bar, son yıllarda özellikle de temiz içerikli beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olarak dikkati çeker. Peki, neden protein bar tercih etmelisiniz?

Protein barların pek çok faydası bulunmakta, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilmektedir. Sporcu beslenmesinde görmeye alışık olduğumuz protein barın ana prensibi, kas kütlesini artırmak isteyen ve yağ alımını azaltarak daha fazla protein elde etmeyi amaçlayanlara hızlı ve kolay yoldan protein sağlamaktır. 

Fellas Yüksek Proteinli Bar Bademli ve Kakaolu 45g,  kaslarda yüksek protein sentezi sağlayabilme özelliğine sahiptir. Yüksek protein sentezi özellikle de antrenman yapan ya da yapmayan ancak buna ihtiyacı olan kişiler için çok gereklidir. Yüksek Protein Bar Fellas, kas büyümesi, onarımı ve bakımını hızlandırması nedeniyle antrenman yapan ya da kas sentezine ihtiyacı olan herkes için ideal bir atıştırmalıktır.       

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.