Yüksek Protein Bar - Muzlu 50g x 12 Adet

635,40 TL
566,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :
Fellas Yüksek Protein Barların yepyeni egzotik çeşidi! Lezzetli, bol proteinli ve lif kaynağı Fellas barları şimdi 50 gram ve muz tadında. En kaliteli protein kaynağı olan whey proteini ile doğanın sunduğu en doğal tatlılardan olan muzun müthiş bileşimi.
Katkısız ve koruyucusuz, şeker ilavesiz, glutensiz, %100 doğal bu destekleyici besin vazgeçilmeziniz olacak.

İçerir

Hurma

Kurutulmuş Muz Tozu (%5)

Süt Proteini Konsantresi

Kakao Tozu

Hindiba Kökü Lifi (İnülin)

Peyniraltı Suyu Proteini Konsantresi

Kakao Kitlesi (%8,5)

Doğal Muz Aroması (%0,1)

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 50 g
Enerji (kj/kcal) 1422/340 711/170
Yağ (g) 6,9 3,5
Doymuş Yağ (g) 4,4 2,2
Karbonhidrat (g) 35,5 17,8
Şeker (g) 21,4 10,7
Lif (g) 8,1 4,1
Protein (g) 30,0 15,0
Tuz (g) 0,2 0,1

Yüksek Protein Bar - Muzlu 50g  x 12 Adet

Fellas Yüksek Protein Barların yepyeni egzotik çeşidi! Lezzetli, bol proteinli ve lif kaynağı Fellas barları şimdi 50 gram ve muz tadında. En kaliteli protein kaynağı olan whey proteini ile doğanın sunduğu en doğal tatlılardan olan muzun müthiş bileşimi.
Katkısız ve koruyucusuz, şeker ilavesiz, glutensiz, %100 doğal bu destekleyici besin vazgeçilmeziniz olacak.

Yüksek Protein Bar Muzlu 50g x 12 Adet 

Egzotik lezzet severlerin yeni favorisi, Muzlu Fellas Yüksek Protein Bar. Hem %100 doğal içeriği hem de muzlu bir tatlı yiyormuş hissiyatı veren lezzeti ile eşsiz bir öğün deneyimi yaşayın. Protein kaynağı, peynir altı suyu konsantresi olan eşsiz kıvamlı bu bar, katkısız, koruyucusuz, glutensiz ve şeker ilavesizdir. 12'li kutu halinde tüketicilerimize sunuyoruz.  Antrenman günlükleri için sporcuların ve kendine iyi bakmayı seven herkesin tadına doyamayacağı Fellas Yüksek Protein Bar- Muz 50g'ı sen de keşfet!

Fellas Yüksek Protein Bar- Muzlu 50g Özellikleri Nelerdir?

Muzlu Fellas Yüksek Protein Bar ilave şeker, gluten, koruyucu, katkı maddesi ve türevlerini içermeyen, %100 doğal içeriği ile protein ve lif ihtiyacını büyük ölçüde karşılar. Ana hammaddesisini hurma oluşturmaktadır. 15 gram protein ve 4,1 gram lif içerir.
Diyetisyenler ve aktif yaşayanların besin kaynaklarından biri olmakla birlikte, glutensiz ve doğal beslenmek isteyen herkes tarafından tercih edilen bir üründür. Açlık hissini büyük ölçüde bastırdığı ve ideal besin değerlerine sahip olduğu için tüm diyet listelerine uygundur. Lezzeti sizi şaşırtmasın: Fellas olarak atıştırmalıkların da sağlıklı olabileceğine inanıyoruz, dahası bunu ürünlerimizle kanıtlıyoruz.

Yeni Nesil Lezzetli Atıştırmalık: Fellas Yüksek Proteinli Bar

Sağlıklı ve temiz içerikli beslenme ihtiyacı son dönemlerde büyük bir artış gösterdi. Tüketicilerin ambalaj üzerindeki içerikleri okuma farkındalığının geliştiği bu dönemde, Fellas olarak farkımızı kanıtlıyoruz. Ürünlerimizde doğal olmayan hiçbir içerik ve türevlerini barındırmıyoruz. Peki, neden protein barları tercih etmeliyiz?
Destek ürünleri arasında en az işlem gören protein barlar, yağsız kas kütlesini artırırken vücuda enerji verir. Kilo kontrolü sağlar ve kan şekeri seviyesini dengelemeye yardımıcı olur. Muzlu Fellas Yüksek Protein Barın protein kaynağı olan peynir altı suyu proteini, kas yapısında yer alması ve diğer proteinlere nazaran yüksek emillim sağlamasıyla insan vucüdü için en ideal protein çeşididir. En doğal meyveleri içermesi sebebiyle tatlı ihtiyacınızı karşılarken, açlık hissiyatını büyük ölçüde bastırır. %30 protein içerikli bu lezzetli atıştırmalık, içeriğinin yanı sıra pratik ve besleyici bir öğün olma özelliğiyle de günün her saati tüketime uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.