Yüksek Protein Bar 45g Karma Kutu 12 Adet (3 Çeşit)

479,40 TL
427,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :
15 Gram Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

Yüksek Protein Bar 45g Karma Kutu 12 Adet (3 Çeşit)

  • Fellas Hindistan Cevizli ve Kakaolu Yüksek Protein Bar 45g x 4 Adet
  • Fellas Bademli ve Kakaolu Yüksek Protein Bar 45g x 4 Adet
  • Fellas Yer Fıstıklı ve Kakaolu Yüksek Protein Bar 45g x 4 Adet

Yüksek Protein Bar 45g Karma Kutu 12 Adet 3 Çeşit Bar (4'er Adet)

Fellas Yüksek Protein Bar 45g Karma Kutu birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak siz değerli Fellas severlere sunulur. Yüksek Proteinli Bar, son yıllarda özellikle de temiz içerikli beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olarak dikkati çeker. 

Protein barların pek çok faydası bulunmakta, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilmektedir. Sporcu beslenmesinde görmeye alışık olduğumuz protein barın ana prensibi, kas kütlesini artırmak isteyen ve yağ alımını azaltarak daha fazla protein elde etmeyi amaçlayanlara hızlı ve kolay yoldan protein sağlamaktır. Yüksek Protein Bar 45g Karma Kutu 12 adet ürünü 3 çeşit bar içermektedir. Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar, Fellas Yüksek Protein Bar- Hindistan Cevizli ve Kakaolu, Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar.

Yüksek Protein Bar - Yer Fıstıklı ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar, 15g'lık protein değeri ile protein ihtiyacını karşılaşmaktadır. Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmakta, glütensiz olarak sunulmaktadır. 

Fellas Yüksek Protein Bar Yer fıstıklı ve Kakaolu tüketebileceğiniz en lezzetli bar olarak sizlere ideal besin değerleri sunmaktadır. 

Yüksek Protein Bar - Bademli ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmakta, hammaddesini de hurma oluşturmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, 15g protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Yüksek Proteinli Bar aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. 

Fellas Yüksek Protein Bar Bademli ve Kakaolu tüketebileceğiniz en lezzetli ve en sağlıklı bar olarak sizlere ideal besin değerleri sunmaktadır.  

Yüksek Protein Bar - Hindistan Cevizli ve Kakaolu Özellikleri

Hindistan Cevizli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanır. Fellas Yüksek Protein Bar Hindistan Cevizli ve Kakaolu Özellikleri tüketebileceğiniz en lezzetli bar olarak sizlere ideal besin değerleri sunar.  Bu ürünümüz, sporcu beslenmesinin dışında günlük diyette de kullanılabilen, lezzeti ile kendisini herkese hayran bırakan bir üründür. Bununla birlikte açlığı çok büyük oranlarda azalttığı için gerekirse öğün yerine de geçebilmektedir.          
Fellas Yüksek Protein Bar Hindistan Cevizli ve Kakaolu 45g birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak siz değerli Fellas severlere sunulur. 

Her Lezzete Uygun Bir Protein Bar için Fellas

Yüksek Protein Bar 45g Karma Kutu 12 adet ürünü 3 çeşit bar içerir: Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar 45g, Fellas Yüksek Protein Bar- Hindistan Cevizli ve Kakaolu, Bademli ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar.

Siz de birbirinden lezzetli Fellas Yüksek Proteinli Bar’lar için ürünümüzü sepetinize ekleyebilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.