Yüksek Protein Bar - Yer Fıstıklı ve Kakaolu 45g x 12 Adet

479,40 TL
427,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

E vitamini deposu olan ve kan şekerini düzenleyen yer fıstığı faydalı olduğu kadar da lezzetli! Yanına kakaoyu da ekleyerek lezzetini ikiye katlayan ve kendini vazgeçilmez protein bar yapan Yer Fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar, %100 doğal içeriğiyle bedenine %100 fayda sağlar.

15 Gram Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

İçerir

Hurma

Hurma Özü

Yer Fıstığı (%17)

Süt Proteini Konsantresi

Kakao Tozu (%3)

Hindiba Kökü Lifi (İnülin)

Peyniraltı Suyu Proteini Konsantresi

Kakao Kitlesi (%6)

B6 Vitamini

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 45 g
Enerji (kj/kcal) 1629/390 733/175
Yağ (g) 13,2 5,9
Doymuş Yağ (g) 4,5 2,0
Karbonhidrat (g) 29,6 13,3
Şeker (g) 16,7 7,5
Lif (g) 10,2 4,6
Protein (g) 33,0 14,9
Tuz (g) 0,3 0,1
B6 vitamini (mg) 1,6 0,7
BCAA (g) 7,8 3,5

Yüksek Protein Bar - Yer Fıstıklı ve Kakaolu 45g x 12 Adet 

Yer fıstığınının karşı konulamaz lezzeti ve birbirinden özel faydası ile atıştırmalıkların vazgeçilmezi, olmazsa olmaz tadı kakao bir araya gelerek sizler için ortaya harika bir şey çıkardı: Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar! 

Yüksek protein içeren, içeriğindeki yer fıstığı ile E vitamini bakımından zengin olan, en iyi protein barı Fellas’ın 45g'lık bu ürününe siz de bayılacaksınız. 12’li olarak sizlere sunduğumuz bu ürünümüzü siz de çok sevecek, yanınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz! Peki, hem lezzetli, hem katkısız hem de koruyucu bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak Fellas Yüksek Proteinli Bar özellikleri nelerdir?    

Sağlıklı atıştırmanın, en doğal yolu!

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Lezzetli Atıştırmalık Yüksek Proteinli Bar. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

Fellas Yüksek Protein Bar- Yer fıstıklı ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar 45g, 15g'lık protein değeri ile protein ihtiyacını karşılaşmaktadır. Yer fıstıklı ve Kakaolu Fellas Yüksek Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmakta, glütensiz olarak sunulmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, 15g protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Yüksek Proteinli Bar aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. 

Fellas Yüksek Protein Bar Yer fıstıklı ve Kakaolu tüketebileceğiniz en faydalı bar olarak sizlere ideal besin değerleri sunmaktadır. 

Lezzetli ve Sağlıklı Atıştırmalık: Fellas Yüksek Proteinli Bar

Fellas Yüksek Protein Bar Yer fıstıklı ve Kakaolu 45g birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak siz değerli Fellas severlere sunulur. Yüksek Proteinli Bar, son yıllarda özellikle de temiz içerikli beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olarak dikkati çeker. Peki, neden protein bar tercih etmelisiniz?

Protein barların pek çok faydası bulunmakta, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilmektedir. Sporcu beslenmesinde görmeye alışık olduğumuz protein barın ana prensibi, kas kütlesini artırmak isteyen ve yağ alımını azaltarak daha fazla protein elde etmeyi amaçlayanlara hızlı ve kolay yoldan protein sağlamaktır. 

Benzersiz Lezzet ile Tanış!

Fellas Yüksek Proteinli Bar Yer fıstıklı ve Kakaolu 45g, kaslarda yüksek protein sentezi sağlayabilme özelliğine sahiptir. İçeriğinde 15g protein barındırmaktadır. Yüksek protein sentezi özellikle de antrenman yapan ya da yapmayan ancak buna ihtiyacı olan kişiler için çok gereklidir. Yüksek Protein Bar Fellas, kas büyümesi, onarımı ve bakımını hızlandırması nedeniyle antrenman yapan ya da kas sentezine ihtiyacı olan herkes için ideal bir atıştırmalıktır.       

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.