Kids Meyve Bar - Çilekli ve Kakaolu 28g x 12 Adet

239,40 TL
167,45 TL
% 30 İndirim
Kısa Açıklama :

D vitamini, kalsiyum ve demir minerali bakımından zengin ve besleyici Fellas Kids Bar, miniklerin en sevdiği iki tadı bir araya getirdi; çilekli ve kakaolu!

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Çocuklar için Sağlıklı Atıştırmalık. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz. D Vitamini, Kalsiyum ve Demir Minerali bakımından zengin.  

İçerir

Hurma

Hurma Suyu

Pirinç Unu

Nohut Unu

Kurutulmuş Çilek Tozu (%4)

Kakao Kitlesi (%3)

Vitamin Karışımı(Kalsiyum, Demir, D3)

Kakao Tozu (%2,4)

Kakao Yağı

Hindibakökü Lifi (İnülin)

Doğal Çilek Aroması (%0,2)

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 28 g
Enerji (kj/kcal) 1470/352 411/98
Yağ (g) 3,4 1,0
Doymuş Yağ (g) 2,0 0,6
Karbonhidrat (g) 71,0 20,0
Şeker (g) 40,0 11,0
Lif (g) 6,3 1,8
Protein (g) 5,7 1,6
Tuz (g) 0,07 0,02
D3 Vitamini (µg) 41,8 11,7
Kalsiyum (mg) 2986,0 836,1
Demir (mg) 38,9 10,9

Kids Meyve Bar - Çilekli ve Kakaolu 28g x 12 Adet Çilek & Kakao

Sizlere çocuklarınızın tatlı ihtiyacını keyifle karşılamanız için %100 doğal, şeker ilavesiz bir atıştırmalık önerimiz var! Atıştırmalık Kids Meyve Bar Çilekli ve Kakaolu! Fellas Kids Meyve barları, çocuklar için özel olarak üretilmiş olmakla birlikte glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. D vitamini, kalsiyum ve demir minerali bakımından zengin olan, besleyici özelliği ile dikkati çeken Fellas Kids Bar, miniklerin en sevdiği tatları bir araya getirmiş ve sizlere sunmuştur. 

Kokusu ile çocuklarınızı mest eden, tadı ile size harika hissettiren, karşı konulamaz güç kakaoyla Fellas’ın muhteşem içerikleri ve çilek bir araya geldi ve ortaya harika bir lezzet patlaması çıktı: Çilekli ve Kakaolu Kids Meyve Bar! 

Siz de bu lezzeti deneyimledikten sonra çocuklarınız için başka atıştırmalık istemeyeceksiniz!

Kids Meyve Bar Çilekli ve Kakaolu Özellikleri 

Fellas Kids Meyve bar çilekli ve kakaolu çocuklarınızın tüketebileceği en lezzetli barlarımızdan biri olarak ideal besin değerleri sunmaktadır. Fellas Kids Meyve bar kakaolu ve çilekli birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak sizlere sunulur. Ürün; %100 Doğal ve şeker ilavesiz olarak sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte bu ürünümüz çocuklar için güvenilir bir atıştırmalıktır. 

Çocukların çok severek tükettiği Fellas Kids Meyve bar, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmekte ve çocuklarına vücuda zararlı atıştırmalık vermek istemeyen ebeveynlere bir alternatif oluşturmaktadır.  

Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen Kids Meyve bar kakaolu ve çilekli ana prensibi çocuklar için sağlıklı atıştırmalık olmaktır. 

Minikleriniz için Benzersiz Lezzete Fellas ile Ulaşın!

Kids Meyve Bar Çilekli ve Kakaolu, katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak! En iyi Kids Meyve barı Fellas, düşük kalorili olması ile çok sevilerek tüketilmektedir. 

Kids Meyve Bar - Çilekli ve Kakaolu 28g x 12 Adet Çilek & Kakao, çocuklarınız için tercih edebileceğiniz lezzetli bir üründür.  Fellas Kids Meyve Bar için ürünü sepetinize eklemeniz yeterlidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey çocuklarınızın mutluluğunu izlemektir!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.