Yüksek Protein Bar 50g Karma Kutu 12 Adet (4 Çeşit)

635,40 TL
566,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

Fellas'ın en sevilen barlarından, Yüksek Protein Barların yepyeni çeşitlerinin olduğu karma kutu: muzun egzotik lezzeti, portakalın kakao ile uyumu, klasik süt tadında Fellas bar lezzeti ve yaz çileğinin tadı… Her bir lezzetten 3'er adet bulunan bu kutu, %100 doğal, glutensiz, şeker ilavesiz, katkısız ve koruyucusuzdur. Her paket bar, 15 gram protein içerir.

Yüksek Protein Bar 50g Karma Kutu

  • Fellas Çilekli Yüksek Protein Bar 50g x 3 Adet
  • Fellas Portakallı ve Kakaolu Yüksek Protein Bar 50g x 3 Adet
  • Fellas Muzlu Yüksek Protein Bar 50g x 3 Adet
  • Fellas Klasik Yüksek Protein Bar 50g x 3 Adet


Yüksek Protein Bar 50g Karma Kutu 12 Adet (4 Çeşit)

Fellas'ın en sevilen barlarından, Yüksek Protein Barların yepyeni çeşitlerinin olduğu karma kutu: muzun egzotik lezzeti, portakalın kakao ile uyumu, klasik süt tadında Fellas bar lezzeti ve yaz çileğinin tadı… Her bir lezzetten 3'er adet bulunan bu kutu, %100 doğal, glutensiz, şeker ilavesiz, katkısız ve koruyucusuzdur. Her paket bar, 15 gram protein içerir.

Yüksek Protein Bar 50g Karma Kutu 12 Adet 4 Çeşit Bar (3'er Adet)

Fellas'ın yepyeni Yüksek Protein Bar 50g Karma Kutusunu birbirinden iddialı 4 lezzet halinde tüketicilerimize sunarız. Vazgeçilmez Fellas Yüksek Protein tadını şimdi 50 gramlık ambalajlarda keşfedin.
Sizlere hafif bir öğün deneyimi yaşatacak bu barlar, %100 doğal içeriği sayesinde ideal besin içerikleri ile vücudunuzu beslemenize yardımcı olur. 15 gram peynir altı suyu proteini ile kaliteli beslen ve bedenine iyi davran. Lif ve enerji kaynağı, katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz ve glutensiz barlarımızla günün her saati açlık hissini ve tatlı ihtiyacını bastırabilirsin.

Fellas Yüksek Protein Bar 50g Karma Kutu Özellikleri:

Fellas olarak atıştırmalıkların sağlıklı ve besleyici olabileceğini kanıtlıyoruz. Ürünlerimizin hepsini katkısız ve koruyucusuz üreterek doğallıktan asla ödün vermiyoruz. Yüksek protein barlarımızın kaynağını oluşturan peynir altı suyu proteini, kas yapısında bulunduğu ve emilimi en hızlı olan protein çeşidir. Her bir çeşidinde 15'er gram protein bulunan barlarımız günün her saatine, her yaş kitlesine, her diyet listesine, HER YERE uygundur.

Fellas Yüksek Protein Bar Çilek 50g:

Tatlıların en sevilen meyvesi çilek, benzersiz lezzetini Fellas Yüksek Protein Bar ile paylaşıyor. %100 doğal, lif ve enerji kaynağı, glutensiz, şeker ilavesiz, katkısız, koruyucusuz bu barı yanınızdan ayırmayacaksınız.

Fellas Yüksek Protein Bar Muz 50g:

Tüm mevsimlerin egzotik meyvesi muz, artık Fellas Yüksek Protein Bar Muz paketlerinde. 50 gramlık yüksek proteinli ve yüksek lifli bu bar ile; katkısız, koruyucusuz, glutensiz, %100 doğal ve şeker ilavesiz bir öğün alternatifi için sizi bekliyor.

Fellas Yüksek Protein Bar Portakal 50g:

Portakal ve kakaonun eşsiz uyumunu Fellas ile deneyimleyin. 15g protein içerikli bu barlar her öğününüze keyifli bir dokunuş yapmaya hazır. %100 doğal, şeker ilavesiz, glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Fellas Yüksek Protein Bar Klasik 50g:

En sevdiğiniz Yüksek Protein Bar markası Fellas olarak, en kaliteli bar deneyiminize Klasik lezzeti de ekliyoruz. Sütün saflığını her ısırıkta hissedeceğiniz bu barlar glutensiz, şeker ilavesiz, katkısız, koruyucusuz ve %100 doğaldır.

Yeni Nesil Lezzetli Atıştırmalık: Fellas Yüksek Proteinli Bar

Her Damak Tadına Uygun Yüksek Proteinli Barlar Fellas'tan! Sağlıklı ve temiz içerikli beslenmeye yönelik talep son dönemlerde büyük bir artış gösterdi. Tüketicilerin ambalaj üzerindeki içerikleri inceleme farkındalığının arttığı bu dönemde, Fellas olarak farkımızı kanıtlıyoruz. Ürünlerimizden doğal olmayan tüm katkı maddelerini ve türevlerini uzak tutuyoruz. Peki, neden protein barları tercih etmeliyiz?
Destek ürünleri arasında en az işlem gören protein barlar, kan şekeri seviyesini dengelemeye yardımıcı olur. Tüketenlere kilo kontrolü ve yağsız kas kütlesini artırırken vücuda enerji sağlar. Fellas Yüksek Protein Barların protein kaynağı olan peynir altı suyu proteini, kas yapısında yer alması ve diğer proteinlere kıyasla daha hızlı emillim sağlamasıyla insan vucüdü için en kaliteli protein çeşididir. En doğal meyveleri içermesi sebebiyle tatlı ihtiyacınızı karşılarken, açlık hissiyatını anında keser. %30 protein içerikli bu lezzetli atıştırmalık, içeriğinin yanı sıra pratik ve besleyici bir öğün özelliği taşır. Günün her saatine ve her yaş kitlesine uygunudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.