Protein Bar - Vanilyalı ve Kakaolu 32g x 12 Adet

359,40 TL
319,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

Vanilyanın sadece kokusuyla bile bedeninde olumlu etkiler ortaya çıkardığını biliyor muydun? Vanilyanın kakaoyla aromatik dansına bir ısırıkta ortak olacaksın. Optimum boy Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar, katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz ve tabii %100 doğal.

Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz. Düşük Kalorili Optimum Boy. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz. 

İçerir

Hurma

Süt Proteini Konsantresi

Kakao Tozu (%4)

Hindiba Kökü Lifi (İnülin)

Peyniraltı Suyu Proteini Konsantresi

Kakao Kitlesi (%10,0)

Vanilya Tozu (%1)

Doğal Vanilya Aroması (%0,1)

B6 Vitamini

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 32 g
Enerji (kj/kcal) 1445/346 462/111
Yağ (g) 8,1 2,6
Doymuş Yağ (g) 6,0 1,9
Karbonhidrat (g) 36,6 11,7
Şeker (g) 24,3 7,8
Lif (g) 13,2 4,2
Protein (g) 25,0 8,0
Tuz (g) 0,4 0,1
B6 vitamini (mg) 1,6 0,5

Protein Bar - Vanilyalı ve Kakaolu 32g x 12 Adet 

Kokusu ile sizleri mest eden, tadı ile size harika hissettiren vanilya, karşı konulamaz gücünü kakaoyla birleştirdi ve ortaya harika bir lezzet patlaması çıktı: Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar! 

Vanilyanın kakaoyla aromatik dansına her ısırıkta ortak olacak ve bu lezzetten vazgeçmek istemeyeceksiniz. 

Neden Fellas Protein Bar Vanilyalı- Kakaolu Tercih Etmelisiniz?

Fellas Protein bar, kaslarda yüksek protein sentezi sağlayabilme özelliğine sahiptir. Fellas’ın sahip olduğu yüksek protein sentezi özellikle de antrenman yapan ya da yapmayan ancak ihtiyacı olan kişiler için gereklidir. Unutulmamalıdır ki, kas lifleri özellikle de egzersiz esnasında hasar görebilmekte ya da iltihaplanabilmektedir. Fellas protein bar tüketerek kas liflerinizin onarımına destek olmanız mümkündür. 

Vanilyalı ve Kakaolu Protein Bar Fellas, kas büyümesi, onarımı ve bakımını hızlandırması nedeniyle antrenman yapan ya da kas sentezine ihtiyacı olan herkes için idealdir. 

Fellas Protein Bar Vanilyalı ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca 104 kalori olan Fellas Protein Bar Besin Değerleri ürünün içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Belirtilen besin değerlerini dikkate almanız önemle rica olunur. 

Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Sağlıklı atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Vanilyalı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Hurma, Toz Vanilya (%1,2), B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi (inülin), Süt Proteini Konsantresi veKakao kitlesi (kakao yağı, kakao) içeriği ile afiyetle tüketmeniz mümkündür. 

Hem Vanilyalı Hem Kakaolu Sağlıklı Atıştırmalık

Siz de hemen ürünlerimiz arasından en sevdiğiniz Fellas’ı kapın, lezzeti yaşayın!

Katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi proteinli bar Fellas, vücutta ek protein üretimini teşvik etmekte, gerekli kas kütlesini oluşturmaya yardımcı olarak beslenmenizin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Lezzeti ile her zaman tercih edeceğiniz Fellas Vanilyalı ve Kakaolu Protein Bar tüketerek, egzersiz sonrası hızlı kas iyileşmesini destekleyebilir ve vücudunuz için yararlı birçok maddeyi edinmiş olursunuz. Lezzetini vanilya ve kakaodan alan, şekersiz, katkısız, doğal ve glütensiz bir seçim yapmaya kim hayır diyebilir? Siz de bizim gibi düşünüyorsanız hemen Fellas Protein Bar- Vanilyalı ve Kakolu 32g ürününüzü sepete ekleyin, 12’li paketleri ile size gelsin!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.