Protein Bar 32g Süper İkili Kutu 24 Adet - Duble Kakaolu x 12 Adet + Fındıklı x 12 Adet

718,80 TL
628,95 TL
% 12 İndirim
Kısa Açıklama :

Duble kakaolu Fellas Protein Bar ve Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayacak. Glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Fellas Protein Bar 32g Süper İkili Kutu 24 Adet - Duble Kakaolu x 12 Adet + Fındıklı x 12 Adet

12 ADET DUBLE KAKAO PROTEİN BAR 32 G, 12 ADET FINDIK & KAKAO PROTEİN BAR 32 G

Doğal Atıştırmalık. Yüksek Proteinli ve Düşük Kalorili Optimum Boy Protein Bar Çeşitleri Glutensiz, Şeker İlavesiz, Katkısız ve Koruyucusuz.

Fellas Protein Bar Duble kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca 105 kalori olan Fellas Protein Bar Besin Değerleri ürünün içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Belirtilen besin değerlerini dikkate almanız önemle rica olunur. 

Duble kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Duble kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Hurma, B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi (inülin), Süt Proteini Konsantresi Kakao kitlesi (kakao yağı, kakao) içeriği ile afiyetle tüketmeniz mümkündür. 

Fellas Protein Bar Fındıklı ve Kakaolu Özellikleri Nelerdir?

Yalnızca 110 Kalori olan Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar Besin Değerleri ürünün içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Belirtilen besin değerlerini dikkate almanız önemle rica olunur. 

Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Fındıklı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Hurma, Fındık (%5), B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi (inülin), Süt Proteini Konsantresi, Deniz tuzu, ve Kakao kitlesi (kakao yağı, kakao) içeriği ile afiyetle tüketmeniz mümkündür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.