Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 çeşit)

359,40 TL
319,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

Yüksek Proteinli, %100 Doğal, Şeker İlavesiz.

Düşük Kalorili Optimum Boy. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz. 

Protein Bar 32g Karma Kutu 12 Adet (4 Çeşit)

  • Fellas Yer Fıstıklı ve Kakaolu Protein Bar 32g x 3 Adet
  • Fellas Fındıklı ve Kakaolu Protein Bar  32g x 3 Adet
  • Fellas Vanilyalı ve Kakaolu Protein Bar 32g x 3 Adet
  • Fellas Duble Kakaolu Protein Bar 32g x 3 Adet

Protein Bar 32g Karma Kutu 4 Çeşit Bar (3'er Adet)

Fellas Protein Bar 32 G Karma Kutu birbirinden özel ve değerli içeriklere sahip olarak siz değerli Fellas severlere sunulur. Proteinli Bar, son yıllarda özellikle de temiz içerikli beslenmek isteyenlerin ilk tercihi olarak dikkati çeker. 

Protein barların pek çok faydası bulunmakta, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilmektedir. Sporcu beslenmesinde görmeye alışık olduğumuz protein barın ana prensibi, kas kütlesini artırmak isteyen ve yağ alımını azaltarak daha fazla protein elde etmeyi amaçlayanlara hızlı ve kolay yoldan protein sağlamaktır. Protein Bar 32 G Karma Kutu 12 adet ürünü 4 çeşit bar içermektedir. Fındıklı ve Kakaolu Protein Bar, Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar, Fellas Protein Bar Duble Kakaolu, Fellas Protein Bar Tarçınlı ve Kakaolu.

Fellas Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar Özellikleri 

Yalnızca 110 Kalori olan Fındıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Lezzetli atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Fındıklı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Hurma, Fındık (%5), B6 Vitamini, Peynir Altı Suyu Proteini Konsantresi, Hindiba Kökü Lifi (inülin), Süt Proteini Konsantresi, Deniz tuzu, ve Kakao kitlesi (kakao yağı, kakao) içeriği ile afiyetle tüketmeniz mümkündür. 

Fellas Proteinli Bar Vanilyalı ve Kakaolu Özellikleri

Yalnızca 104 kalori olan Vanilyalı ve Kakaolu Fellas Protein Bar %100 doğal ve şeker ilavesiz olarak hazırlanmaktadır. Sağlıklı atıştırmalıklar arasında en sevdiğiniz olacak, ideal protein oranı ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Fellas Proteinli Bar Vanilyalı ve Kakaolu aynı zamanda glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur.

Fellas Yer Fıstıklı ve Kakaolu Fellas Protein Bar Özellikleri

Fellas'ın %100 Doğal ve Sağlık Dolu dünyasında kaliteli ve besleyici bir öğün yapmak çok kolay! Protein Bar Yer Fıstığı ve Kakao (32 g) sayesinde enerji deposu yer fıstığının hafif tuzlu notasıyla vazgeçilmez kakao lezzeti bir arada. Eşsiz bir ara öğün deneyimi için Türkiye'nin 1 numaralı Protein Bar markası Fellas'ı tercih et, öğününden pişman olma. Yüksek Protein Kaynağı, Glutensiz, Şeker İlavesiz, Katkısız ve Koruyucusuz içerikle doğal beslenme tarzını hiçbir zaman ve hiçbir yerde terk etme.

Fellas Protein Bar Duble Kakaolu Özellikleri

Yalnızca 105 kalori olan Fellas Protein Bar Duble Kakaolu sağlıklı, katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi proteinli bar Fellas, benzersiz kakaolu formuyla tatlı ihtiyacınızı yok edecek! Ayrıca vücutta ek protein üretimini teşvik ederek, gerekli kas kütlesini oluşturmaya yardımcı olarak beslenmenizin önemli bir kısmını oluşturacak!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.