Meyve Bar 40g Süper İkili Kutu 24 Adet - Antep Fıstıklı x 12 Adet + Hindistan Cevizli x 12 Adet

718,80 TL
502,95 TL
% 30 İndirim
Kısa Açıklama :

Her zaman çok severek tükettiğiniz Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve bar ve  Fellas Chialı ve Yaban Mersinli Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir. Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır.  

Fellas Meyve Bar 40 g Süper İkili Kutu 24 Adet 

Antep Fıstıklı x 12 Adet + Hindistan Cevizli x 12 Adet

Doğal Atıştırmalık Meyve Bar Çeşitleri Glutensiz, Şeker İlavesiz, Katkısız ve Koruyucusuz, Vegan. Yüksek Lif ve Düşük Kalori. 

Her zaman çok severek tükettiğiniz Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir.   

Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır.  

Her zaman çok severek tüketeceğiniz Fellas Chialı ve Hindistan Cevizli Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir. Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır.   

 

Tamamlayıcı Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.