Granola Süper 5'li Paket

499,75 TL
299,95 TL
% 40 İndirim
Kısa Açıklama :

Fellas Granola lezzetinin her halini sevenlere 5 yıldızlı paket!

Protein kaynağı, yüksek lifli, şeker ilavesiz, katkısız ve koruyucusuz Fellas Granola Süper 5'li Paket ile hem indirime hem de Fellas sağlığına ve lezzetine doyacaksınız.

Fellas Granola Süper 5'li Paket

  • Fellas Granola - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1
  • Fellas Granola - Kırmızı Meyveler & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1
  • Fellas Granola - Yer Fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1
  • Fellas Granola - Yaban Mersini & Kuruyemiş 300g x 1
  • Fellas Granola - Fındık & Kakao 300g x 1

Fellas Granola Süper 5'li Paket

Fellas Granolalar, özel içeriklerin özel şekilde oranlanması ile formüle edilmiş eşsiz ürünlerdir. Birbirinden lezzetli seçenekler ile sizlere sunmuş olduğumuz Fellas Granola Süper 5’li Paket ürününü kullanarak birbirinden lezzetli öğünler hazırlayabilir ve bu lezzete hayran olabilirsiniz. Siz de protein oranı yüksek, lezzetli Fellas çeşitleri için ürünlerimizi ziyaret edin, lezzeti tek tıkla edinin! Tercihinizi çeşitli granolalarımızdan yana kullanıyorsanız, doğru adrestesiniz!

Fellas Granola Süper 5’li Paket içerisinde;  Fellas Granola - Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1, Fellas Granola - Kırmızı Meyveler & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1, Fellas Granola - Yer Fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270g x 1, Fellas Granola - Yaban Mersini & Kuruyemiş 300g x 1 ve Fellas Granola - Fındık & Kakao 300g x 1 yer almaktadır.

Fellas Granola Süper 5’li Paket Özellikleri

Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g: İçerisinde Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Hindistan Cevizi Cipsi, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Fındık bulunmaktadır. Fellas Granola Hindistan Cevizi & Protein Bar Parçacıklı 270g, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeker. Özellikle de günün ilk öğününde tercih edilerek sayısız faydası ile sizleri saran Fellas granola güne başlamak en iyi yoldur!

Fellas Granola Kırmızı Meyveler & Protein Bar Parçacıklı 270g: İçerisinde Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Kırmızı Meyveler, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Kabak Çekirdeği, Ay Çekirdeği, Chia Tohumu, Freeze Dried Çilek, Yaban Mersini içerir.

Fellas Granola Yer fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270g: İçerisinde Yulaf Ezmesi, Protein Bar Parçacıkları, Yer Fıstığı, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı ve Fındık bulunmakta; lezzeti ile adeta baş döndürmektedir. Fellas Granola Yer fıstığı & Protein Bar Parçacıklı 270g, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besin olarak dikkati çeker.

Fellas Granola Yaban Mersinli ve Kuruyemişli 300g: İçerisinde Yulaf Ezmesi, Turna Yemişi, Kabak Çekirdeği, Ay Çekirdeği, Chia Tohumu, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı, Yaban Mersini, Fındık, Badem içerir. 

Fellas Granola Fındıklı ve Kakaolu 300g:  İçerisinde Yulaf Ezmesi, Fındık, Kakao Kitlesi, Elma Suyu Konsantresi, Hurma Suyu, Sızma Zeytinyağı içerir. Fellas Granola Fındıklı & Kakaolu 300g, oldukça besleyici ve yüksek oranda enerji veren bir besindir.

 

İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.