Meyve Bar 35g Karma Kutu 12 Adet (4 Çeşit)

257,40 TL
179,95 TL
% 30 İndirim
Kısa Açıklama :
Fellas kalitesinde Yüksek Lifli, Şeker İlavesiz, Vegan, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz Meyve Barlar.

Meyve Bar 35 Karma Kutu 12 Adet (4 Çeşit)

  • Fellas Yer Fıstığı ve Kakaolu Meyve Bar 35g x 3 Adet
  • Fellas Duble Kakaolu Meyve Bar 35g x 3 Adet
  • Fellas Muzlu ve Bademli Meyve Bar 35g x 3 Adet
  • Fellas Çilekli ve Fındıklı Meyve Bar 35g x 3 Adet

Meyve Bar - Karma Kutu 35g x 12 Adet 

Ortaya karışık sevenlere, hepsini deneyeyim kendi lezzetimi bulayım diyenlere ve Fellas Meyve Barlarını bir arada sevenlere özel paket: Fellas Meyve Bar (35 g) Karma Kutu. Hepsi eşsiz bir atıştırmalık deneyim yaşatmak için sizi bekliyor. Şeker İlavesiz, Vegan, Glutensiz, Koruyucusuz, Katkısız ve üstelik Yüksek Lifli.

"Ben Fellas'ın her çeşidini seviyorum"cuların favorisi Karma Kutuların Meyve Bar (35 g) çeşidi eşsiz barlarıyla seni aç bırakmamak ve sağlıklı beslemek için bekliyor. Katkısız, Koruyucusuz, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Vegan ve Yüksek Lif Kaynağı bu barları kutu içinde 12 adet olacak şekilde tüketicimize sunuyoruz. 

Meyve Bar Karma Kutu 35g Özellikleri Nelerdir?

Lifli beslenme, her yaştan tüm bireylerin son zamanlarda en yaygın şekilde dikkat ettiği beslenme yöntemlerinden biri haline geldi. Hem sindirim sistemi üzerinde kontrol sağlamak hem de kilo kontrolü sağlamak isteyen bireyler çözümü tüketeceği gıdaların besin değer tablolarını incelemekte bulmaktadır. Fellas olarak ambalaj okuma alışkanlığını ve bilinçli tüketimi destekliyoruz. Bütün katkı ve koruyuculara karşıyız, ne lezzetten ödün veriyoruz ne de doğallıktan. Ürünlerimizi %100 doğal formullerle ve büyük bir özenle hazırlıyoruz. Fellas Meyve Bar (35 g) Karma Kutu Şeker İlavesiz, Vegan, Katkısız ve Koruyucusuz, Yüksek Lif Kaynağı içeriğindedir. Aktif yaşayanların, diyetisyenlerin ve sağlıklı beslenenlerin ortak noktası Fellas sayesinde tükketiğine dikkat et, bedenine iyi davran! Günün Kurtarıcısı, Her Yerde ve Her Zaman Yanında Olacak Eşsiz Atıştırmalık!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.