Meyve Bar - Çilekli ve Fındıklı 35g x 12 Adet

215,40 TL
192,95 TL
% 10 İndirim
Kısa Açıklama :
Yüksek Lifli, Şeker İlavesiz, Vegan, Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz içeriğinde lezzetli Fellas Meyve Barlar.

İçerir

Hurma

Nohut Unu

Pirinç Unu

Kurutulmuş çilek tozu (%9,3)

Fındık

Kako Kitlesi (%3,2)

Kakao tozu(%1,9)

Kakao yağı

Doğal çilek aroması(%0,1)

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 35 g
Enerji (kj/kcal) 1484/355 519/124
Yağ (g) 3,5 1,2
Doymuş Yağ (g) 1,7 0,6
Karbonhidrat (g) 71,1 24,9
Şeker (g) 40,3 14,1
Lif (g) 6,8 2,4
Protein (g) 6,4 2,3
Tuz (g) 0,07 0,02

Meyve Bar - Çilekli ve Fındıklı 35g x 12 Adet

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin lezzetli yolu Fellas'tan yeni Meyve Bar serisi. Çileğin ve fındığın lezzetini bir arada, Fellas kalitesiyle harmanladık: ortaya eşsiz tadıyla Fellas Meyve Bar- Çilek ve Fındık çıktı. Doğal ve sağlıklı bir atıştırmalık; üstelik Şeker İlavesiz, Vegan, Glutensiz, Koruyucusuz, Katkısız ve Yüksek Lifli.

Lif deposu, Vegan, Şeker İlavesiz, Glutensiz, Katkısı ve Koruyucusuz Fellas Meyve Bar - Çilek ve Fındık (35g)'dan daha iyi ne olabilir? Kutu içinde eşsiz lezzetiyle 12 adet bulunan bu barlar sayesinde kaliteli ve pratik beslen. Dışarıdayken aç kalmamanın formülü bizce Fellas.

Çilekli ve Fındıklı Meyve Bar Özellikleri Nelerdir?

Sindirim sistemimize uygun beslenmenin ön koşullarından lifli beslenme son dönemlerde çok önemsenen beslenlenme biçimleri arasındadır. Sindirim sisteminde kontrol sağlamak, sağlık ve doğal beslenmek, yoğun tempo arasında besleyici gıda tüketmek isteyen tüm bireyler yüksek lif değerlerine sahip ürünlere yönelmektedir. Fellas olarak, tüm katkı maddeleri ve türevlerine HAYIR diyoruz: katkısız, koruyucusuz ve şeker ilavesiz ürün porföyümüz ile besleyici bir ara öğünün tanımını yapıyor, standartlarını en üste taşıyoruz. Dahası, Fellas Meyve Bar - Çilek ve Fındık (35g) çok lezzetli olmasının yanı sıra Vegan, Glutensiz, Yüksek Lif Kaynağı. Ne lezzetten ödün veriyoruz ne de dağallıktan, fonksiyonel beslenmek Fellas sayesinde çok pratik. Lifli beslenme, son dönemlerde çok önemsenen, sindirim sistemimize uygun beslenme seçenekleri arasındadır.

Günün Kurtarıcısı, Her Yerde ve Her Zaman Yanında Olacak Eşsiz Atıştırmalık!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.