Vitamin & Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (3 çeşit)

275,40 TL
245,95 TL
% 11 İndirim
Kısa Açıklama :

TÜRKİYE’NİN İLK VİTAMİN & MEYVE BARI

C vitamini deposu, Çinko kaynağı, Propolis içerikli

C vitamini, Çinko ve Propolis bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. 

%100 Doğal İçerik, Şeker ilavesiz, Glutensiz,Yüksek lif, Katkısız ve Koruyucusuz

Vitamin & Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (3 Çeşit)

  • Fellas Elmalı ve Tarçınlı Vitamin & Meyve Bar 35g x 4 Adet
  • Fellas Portakallı ve Zencefilli Vitamin & Meyve Bar 35g x 4 Adet
  • Fellas Turna Yemişi ve Kabak Çekirdekli Vitamin & Meyve Bar 35g x 4 Adet

Vitamin & Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (3 çeşit)

Sizleri Türkiye’de bir ilk ile tanıştıran Fellas, Vitamin & Meyve Bar Karma Kutu ile 3 çeşit lezzeti bir araya getiriyor! Fellas Elmalı ve Tarçınlı Vitamin & Meyve Bar 35g x 4 Adet, Fellas Portakallı ve Zencefilli Vitamin & Meyve Bar 35g x 4 Adet, Fellas Turna Yemişi ve Kabak Çekirdekli Vitamin & Meyve Bar 35g x 4 Adet içeriği ile çok seveceğiniz faydalı vitamin- meyve barlarımızı siz de yanınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz!

Vitamin & Meyve Bar Karma Kutu Özellikleri Nelerdir?

Vitamin- Meyve barın ana prensibi faydalı atıştırmalık olmaktır.   

Fellas, Vitamin & Meyve Bar Karma Kutu ile 3 çeşit lezzeti bir araya getirir. Fellas Elmalı ve Tarçınlı Vitamin & Meyve Bar 35g, Fellas Portakallı ve Zencefilli Vitamin & Meyve Bar, Fellas Turna Yemişi ve Kabak Çekirdekli Vitamin & Meyve Bar çeşitlerine doyabileceğiniz, her gününüze farklı bir Fellas sunan bu kutuyu hemen sepetinize ekleyin, lezzete doyun!

Vitamin & Meyve Bar - Turna Yemişi ve Kabak Çekirdeği, turna yemişinin tatlı ekşi tadı, hafif tuzlu yapısıyla bu tatlı ve ekşiliği dengeleyen kabak çekirdeği ve diğer tüm değerli tatları bir araya getiriyor. Fellas Vitamin ve Meyve Bar, içerdiği C Vitamini, Çinko, Propolis ile bir bardan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Hurma, Nohut Unu, Yulaf Ezmesi, Kakao Tozu, Kurutulmuş (Freeze Dried), Portakal Kabuğu (%8), Kakao Yağı, Zencefil Tozu (%0,8) C Vitamini, Çinko, Propolis içeriğine sahip Portakallı ve zencefilli Vitamin Meyve Bar, tüketebileceğiniz en lezzetli barlarımızdan biridir.

Hurma, Kurutulmuş Elma ( %15), Nohut Unu, Yulaf Ezmesi, Kakao Yağı, Tarçın Tozu (%1), C Vitamini, Çinko, Propolis içeriğine sahip Elmalı ve Tarçınlı Vitamin Meyve Bar, tüketebileceğiniz en lezzetli ve en sağlıklı barlarımızdan biridir.

Her zaman çok severek tüketeceğiniz Fellas Vitamin- Meyve bar çeşitleri %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir. Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilebilirdir.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.