Meyve Bar - Antep Fıstıklı ve Kakaolu 40g x 12 Adet

419,40 TL
293,45 TL
% 30 İndirim
Kısa Açıklama :

İçerisindeki %20'lik Antep fıstığı ile dolu dolu bir lezzet sunan Antep Fıstıklı ve Kakaolu Fellas Meyve Bar, yüksek lifli ve düşük kalorili. Günlük yaşantında ve özellikle diyet döneminde kurtarıcın olacak bir sağlıklı atıştırmalık.

Sağlıklı atıştırmanın, en doğal yolu!

%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Barı. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz, Vegan. Yüksek Lif ve Düşük Kalori.

İçerir

Hurma

Pirinç Unu

Hurma Suyu

Antep Fıstığı (%13)

Nohut Unu

Kakao Kitlesi (%6)(Kakao Yağı, Tozu)

Kakao Tozu (%1)

Hindiba Kökü Lifi (İnülin)

Kakao Yağı

İçermez

Gluten

Tatlandırıcı

İlave Şeker

Trans Yağlar

Katkı ve Koruyucular

Besin Değerleri

  100 g 40 g
Enerji (kj/kcal) 1600/383 640/153
Yağ (g) 11,0 4,3
Doymuş Yağ (g) 2,7 1,1
Karbonhidrat (g) 51,0 20,0
Şeker (g) 30,0 12,0
Lif (g) 15,0 5,8
Protein (g) 13,0 5,4
Tuz (g) 0,07 0,03

Meyve Bar - Antep Fıstıklı ve Kakaolu 40g x 12 Adet 

Gün arasında acıkınca eli her zaman vücuda zarar veren ürünlere gidenlerden misiniz? Belki de şimdiye bu kadar bu sorunun yanıtı sizler için evetti ama artık leziz bir atıştırmalığınız var! Sizlere %100 doğal, şeker ilavesiz bir atıştırmalık önerimiz var! Antep fıstıklı ve Kakaolu Meyve Bar! 

Antep Fıstıklı ve Kakaolu Fellas Meyve Bar, glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. Vegan beslenmeye uygun olarak üretilen bu ürünümüz ayrıca yüksek lif içermekte ve düşük kalorili olmasından dolayı diyetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. 

İçerisindeki %20'lik Antep fıstığı oranı ile dolu dolu bir lezzet sunan, her ısırıkta sizi kendisine hayran bırakan Antep Fıstıklı ve Kakaolu Fellas Meyve Bar, özellikle diyet döneminde kurtarıcın olacak bir sağlıklı atıştırmalıktır! 

Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve Bar Özellikleri Nelerdir?

Hurma, Antep Fıstığı (%20), Nohut Unu, Kakao Kitlesi (kakao yağı, kakao tozu), Kakao Tozu (%1,2), Hindiba Kökü Lifi (inülin) içeren Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve Bar, tüketebileceğiniz en lezzetli ve en sağlıklı barlarımızdan biridir.

Sizlere ideal besin değerleri sunan ve sporcu beslenmesinin ya da diyetteki kişilerin beslenmesinin dışında günlük olarak da kullanılabilmekte olan bu ürünümüz, açlığı çok büyük oranlarda azalttığı için gerekirse öğün yerine de geçebilmektedir. 

Her zaman çok severek tükettiğiniz Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir.   

Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır.  

Benzersiz Antep Fıstığı Lezzetine Fellas ile Ulaşın!

İçerisinde yüzde yirmi oranında Antep fıstığı bulunduran, katkısız ve koruyucusuz, doğal içerikli bir atıştırmalık isteyenlerin ilk tercihi olacak en iyi meyve barı Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu düşük kalorili olması ile çok sevilerek tüketilmektedir. 

Meyve Bar - Antep Fıstıklı ve Kakaolu 40g x 12 Adet Antep Fıstığı & Kakao, sizlere 12’li paketler ile ulaştırılmaktadır. Bu sayede canınız her istediğinde Fellas’a ulaşmanız mümkündür.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.