Meyve Bar Karma Kutu 40g x 12 Adet (4 Çeşit)

344,40 TL
308,95 TL
% 10 İndirim
Kısa Açıklama :
%100 Doğal, Şeker İlavesiz, Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Barı. Glutensiz, Katkısız ve Koruyucusuz, Vegan. Yüksek Lif ve Düşük Kalori.

Meyve Bar Karma Kutu 12 Adet (4 Çeşit)

  • Fellas Karışık Kuruyemişli ve Kakaolu Meyve Bar 40g x 3 Adet
  • Fellas Chialı ve Hindistan Cevizli Meyve Bar 40g x 3 Adet
  • Fellas Antep Fıstıklı Ve Kakaolu Meyve Bar 40g x 3 Adet
  • Fellas Chialı ve Yaban Mersinli Meyve Bar 40g x 3 Adet

Karışık Kuruyemişli ve Kakaolu Fellas Meyve Bar Özellikleri Nelerdir?

Kuruyemişi karışık sevenlerden misiniz? Kakaolu Karışık Kuruyemişli Fellas Meyve Bar siz değerli Fellas severlere yumuşacık ve keyifli bir atıştırmalık deneyimi sunuyor! her ısırıkta sizi kendisine hayran bırakan Kakaolu Karışık Kuruyemişli Fellas Meyve Bar, özellikle diyet döneminde kurtarıcınız olacak enfes atıştırmalıktır! 

Hurma, Nohut Unu, Yer Fıstığı (%9,5), Fındık (%7,5), Badem (%6,5),Kakao Tozu, Kakao Kitlesi (kakao yağı, kakao), Hindiba Kökü Lifi (inülin) içeren Kakaolu Karışık Kuruyemişli Fellas Meyve Bar, glutensiz, katkısız ve koruyucusuzdur. Vegan beslenmeye uygun olarak üretilen bu ürünümüz ayrıca yüksek lif içermekte ve düşük kalorili olmasından dolayı diyetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Gün içerisinde tatlı krizlerini en leziz yoldan gidermeniz için harika bir tercihtir. 

Chialı ve Hindistan Cevizli Meyve Bar Özellikleri Nelerdir?

Hurma, Hindistan cevizi rendesi (%15), Nohut Unu, Kakao Kitlesi (kakao yağı, kakao tozu), Kakao Tozu (%1,2), Hindiba Kökü Lifi (inülin), Çiya  içeren Fellas Chialı ve Hindistan Cevizli Meyve Bar, tüketebileceğiniz en lezzetli barlarımızdan biridir.

Her zaman çok severek tüketeceğiniz Fellas Chialı ve Hindistan Cevizli Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir. Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır.   

Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve Bar Özellikleri Nelerdir?

Hurma, Antep Fıstığı (%20), Nohut Unu, Kakao Kitlesi (kakao yağı, kakao tozu), Kakao Tozu (%1,2), Hindiba Kökü Lifi (inülin) içeren Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve Bar, tüketebileceğiniz en lezzetli ve en sağlıklı barlarımızdan biridir.

Sizlere ideal besin değerleri sunan ve sporcu beslenmesinin ya da diyetteki kişilerin beslenmesinin dışında günlük olarak da kullanılabilmekte olan bu ürünümüz, açlığı çok büyük oranlarda azalttığı için gerekirse öğün yerine de geçebilmektedir. 

Her zaman çok severek tükettiğiniz Fellas Antep Fıstıklı ve Kakaolu Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir.   

Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır. 

Chialı ve Yaban Mersinli Meyve Bar Özellikleri Nelerdir?

Hurma, Yaban mersini, Nohut Unu, Kakao Kitlesi (kakao yağı, kakao tozu), Kakao Tozu (%1,2), Hindiba Kökü Lifi (inülin), Çiya, ay çekirdeği, kabak çekirdeği içeren Fellas Chialı ve Yaban Mersinli Meyve Bar, tüketebileceğiniz en lezzetli ve en sağlıklı barlarımızdan biridir.

Her zaman çok severek tüketeceğiniz Fellas Chialı ve Yaban Mersinli Meyve bar, %100 doğal, şeker ilavesizdir. Ayrıca, düşük kalorili, glütensiz, katkısız ve koruyucusuz olması ile de dikkati çekmektedir. Bol lifli içeriği nedeniyle pek çok faydası bulunan, lezzetli olmasından ötürü de her zaman tercih edilen meyve barın ana prensibi sağlıklı atıştırmalık olmaktır.   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.